Сканальний “Слуга народу” з Львівщини купив новенький елітний автомобіль та похизувався відпочинком в Африці(ФОТО)

0
17055
Львівський нардеп із фракції “Слуги народу” Юрій Камельчук який заявив, що коронавірусна хвороба є цілковитою вигадкою, провів новорічні свята в Африці, на березі Індійського океану.

Про це повідомляє “Цинічний Львів” з посиланням на ДІЛО.

“Чого ми про сумне? Давайте про позитив! Після африканського відпочинку у родині нардепа з’явився гарненький позашляховик Тойота Рав 4 2017 року, який Юрій зареєстрував на свою дружину.” – йдеться у повідомленні Олександра Клімова.

Вартість такої автівки на українському ринку коливається  від 20 тис $ до 30 тис $.

“Номер для позашляховика Юрій Олександрович вибрав не простий, а 8888, який офіційно коштує 36000 гривень.”, – наголошує Олександр.

До слова, перше фото з відпочинку на Занзібарі дружина Камельчука опублікувала ще 30 листопада 2020 року. І далі продовжувала публікувати фото з курорту, де вона з чоловіком і зустріли Новий рік. Виходить, що одіозний нардеп з дружиною відпочиває вже кілька місяців у спекотних краях, розказуючи українцям про локдаун в нашій країні.

Нагадаймо, що Камельчук “відмітився” своїми гучними заявами про те, що вакцинація – це спосіб створення додаткових штучних кордонів та привід підкорити непідкорених.