Шоу-біз прорвало: комік з шоу Мамахохотала йде в народні депутати

0
1217

Стало відомо, що відомий комік і ведучий шоу Мамахохотала Роман Грищук йде в народні депутати по 222 виборчому окрузі в місті Києві.

Про це повідомив сам Роман Грищук, передає ІА “Цинічний Львів”.

У своєму зверненні Роман зазначив наступне:

Друзі, у мене великі новини.
Я йду в народні депутати. Зараз в країні склалися унікальні умови – вперше за багато років відкрилося вікно можливостей для людей не з системи. Я залишив заявку на сайті партії Слуга Народу – описав біографію, досягнення і бачення того, що я можу зробити. Мене відібрали і вчора подали в ЦВК мою кандидатуру по 222 округу. У мене за спиною немає адмінресурсу і договірних, але є репутація, принципи і команда однодумців. Упевнений, що мої шанси пройти в Раду цілком реальні і я зможу щось змінити.

Я народився в Києві і прожив тут усе життя. Я вчився в Солом’янському районі, закохався тут і зробив пропозицію. Саме тут була моя перша наймана квартира і перший маленький офіс студії Мамахохотала. Тому питання з округом не стояло – я йду по 222 округу. Це Солом’янський район: Відрадний, Чоколівка, КПІ, НАУ, Жуляни.

Я побував у багатьох країнах світу. Побачив, як живуть люди в різних містах. Через корупцію і неефективність міської влади на Київ боляче дивитися. Точкова забудова, стихійна торгівля, зношений громадський транспорт, запарковані вулиці, жахлива реклама. Насправді всі ці проблеми можна вирішити. І якщо їх досі не вирішують, значить це комусь вигідно. Але мені – і іншим киянам – вигідно жити в зручному місті.

Бачу два напрямки роботи. На окрузі я буду використовувати всі доступні народному депутату кошти для того, щоб зробити життя на Солом’янці більш комфортною для людей. Як член парламенту я зобов’язуюсь підтримувати курс на розвиток України: євроінтеграційні реформи, прозорість державних фінансів, електронну демократію. Планую зосередитися на проблемах освіти, екології та молодіжної політики. Про свої конкретні плани і програму розповім окремим постом.

Якщо вам близькі мої ідеї, приєднуйтесь до нашої команди – напишіть в личку або залиште коментар під цим постом. Зараз допоможе ваш лайк і репост.

Також усіх бажаючих приєднатися до команди запрошую сьогодні (21 червня) на 19:00 зустрітися на Площі Знань КПІ.
Поспілкуємося в неформальній обстановці, обговоримо стратегію перемоги.

Зробимо їх разом!

 На фото Грищук Роман