Сергій Притула заявив від кого буде балотуватися до Верховної Ради

0
1699

Сергій Притула буде балотуватися на позачергових виборах до Верховної Ради України за списками партії “Голос”, про що буде оголошено сьогодні на з`їзді партії.

Про це відомий шоумен заявив у відеозверненні на своїй офіційній сторінці у facebook.

“Якби мені все подобалося, що відбувається в українській політиці останнім часом, а зараз і поготів, я би мабуть цього не робив. Виходити з власної зони комфорту – це не дуже приємно, але я хотів би бути корисним цій країні і її людям, маючи певний кредит довіри від вас, гадаю, що можу на це наважитись”, – підкреслив відомий телеведучий.

Сергій Притула розповів про свою мотивацію брати участь у парламентських виборах: “Я хочу, щоби мої діти жили і працювали у цій країні і я хочу докласти до цього якісь зусилля, щоб потім совість не гризла. Я відчуваю себе достатньо фінансово незалежним чоловіком, для того, щоб гарантувати, що мій похід до парламенту не є спробою заробити  додатковий карбованець. І головна мотивація – це команда, з якою я йду на ці парламентські вибори”.

“Попри те, що Славко кликав мене у першу десятку, я попросив себе поставити на 30-те місце. Пояснюю чому – це моя угода з вами, друзі, з тисячами тих, хто писав мені у фейсбук, хто говорив мені при особистих зустрічах. Для того, щоб я потрапив у парламент, партія має набрати трохи більше 10 відсотків. Це моя угода”, – заявив шоумен.