«РЕНАМЕД» – приватний геріатричний пансіонат у Львові

0
500
Фото: https://rena-med.com.ua/

«РЕНАМЕД» – приватний геріатричний пансіонат з комфортними умовами проживання. Пансіонат надає послуги по догляду за літніми і хворими людьми, проводить реабілітацію після хвороб. Приймає мешканців на поселення терміном від 3-х днів.

Чого очікувати від приватного геріатричного пансіонату?

Професійний догляд і затишна атмосфера. Весь персонал пансіонату пройшов медичну підготовку, доглядальниці і медсестри з граничною увагою ставляться до потреб постояльців:
щодня вимірюють тиск і серцевий ритм;

  • контролюють прийом ліків;
  • допомагають в побуті і гігієнічних процедурах;
  • доглядають за малорухомими пацієнтами.

Санітари міняють постільну білизну кожен день, при необхідності – і частіше. Проводять вологе прибирання 2 рази на день, провітрюють приміщення. З пацієнтами займаються фізіотерапевти і масажисти, по потребі викликають профільних фахівців з клінік.

Меню для мешканців складається з урахуванням особливостей літнього організму і стану здоров’я. Для постояльців організований різноманітне дозвілля, є цілодобовий доступ до інтернету.

Фото: https://medical-car.com/perevezennya-lezhachih-hvorih-lviv/

І, безумовно, пансіонат в своєму розпорядженні має спеціально обладнаний транспорт для перевезення лежачих хворих.

Ціни приватного будинку престарілих РЕНАМЕД доступні практично кожному. Проживання в будинку для літніх людей обійдеться вам дешевше, ніж наймання професійної сиділи, при цьому, тут надається набагато більш широкий спектр послуг.

Як живуть постояльці пансіонату?

У будинку для літніх людей організували комфортне та безпечне проживання для кожного мешканця, створили по-домашньому затишну атмосферу. Постояльці спілкуються з ровесниками, проводять цікаво дозвілля: займаються творчістю, читають книги, багато гуляють на прилеглій території. У пансіонаті є велика кімната відпочинку з сучасною технікою, зручними диванами і кріслами, столами для настільних ігор.

Проживають літні люди в просторих кімнатах з функціональними меблями, технікою і окремим санвузлом. В кожному номері є тривожні кнопки. Коридори і веранди пансіонату обладнані пандусами та поручнями для зручного пересування.

Послуги приватного будинку престарілих Ренамед

Будинок пристарілих доглядає за літніми людьми в будь-якому стані. Якщо ваша близька людина:

  • хвора деменцією, хворобою Альцгеймера або Паркінсоном;
  • потребує реабілітації після травми або операції;
  • паралізована.

Геріатричний пансіонат візьме на себе турботу про його здоров’я і клопоти по догляду. З пацієнтами працюватимуть професійні доглядальниці і реабілітологи, йому буде надана психологічна підтримка. Пансіонат зробить все можливе, щоб забезпечити йому повернення до нормального життя. Простежить, щоб у постояльця не розпочалася депресія і не розвинувся тривожний стан.