Пудровий татуаж брів — як проводиться процедура в салонах краси Львова, переваги і недоліки техніки

0
1035

Не всім жінкам від природи пощастило мати гарну форму брів, але кожна мріє бути красивою. Існує багато способів, завдяки яким можна поліпшити зовнішні риси, в тому числі зробити брови ідеальними. Один з таких — це процедура пудрового напилення. Вона достатньо ефективна, відмінно приховує недоліки в області брів, роблячи їх виразними.

Опис процедури

Пудрове напилення брів — за допомогою крихітних точок вводиться пігмент у верхні шари дерми, що створює ефект напилення, який імітує фарбування тінями. При виконанні техніки відсутні чіткі і неприродні кордони, тому вона підходить для будь-якого типу зовнішності і віку.

Варто зазначити, що такий ефект досить витончено виділяє. Ця косметологічна процедура, всупереч існуючим стереотипам, дає дуже природній результат. Майстер використовує спеціальний пристрій, який має голку-розпилювач. Вона проникає зовсім неглибоко, проколи роблять в певній послідовності.

Етапи проведення процедури у салоні краси

Спочатку майстер проводить консультацію. Обговорює з клієнтом якого результату бажано домогтись, вибирається колір пігменту та техніка. Рекомендується обирати відтінок на декілька тонів темніший за натуральний колір брів. Тривалість процедури в середньому займає 1,5 години у майстра татуажу у Львові і включає основні етапи:

 1. Підготовка. Використовуються косметичні і дезінфікуючі засоби для очищення шкіри. Наноситься знеболювальний препарат, щоб звести дискомфорт до мінімуму.
 2. Корекція брів. Видаляються зайві волоски, корегується форма, що підготовлює брови к подальшому напиленню.
 3. Створення ескізу. Спеціальним косметичним олівцем намічається форма майбутніх брів.
 4. Проведення процедури. Використовується апарат зі стерильною насадкою, створюють мікро-проколи, які служать для вводу пігменту.
 5. Завершальний етап. Наносяться антисептичні засоби, що мають властивості загоювати.

Переваги і недоліки

Основна перевага — можливість надовго забути про необхідність щодня підфарбовувати брови. Завдяки цій техніці макіяж завжди виглядає ідеально. Відбувається мінімальна травматизація шкіри, голка вводиться у верхні шари. Завдяки чому процес реабілітації швидкий, а процедура не включає сильні больові відчуття. Серед інших переваг можна виділити:

 • брови виглядають акуратно, доглянуто, природньо, немає чітких, різких меж;
 • техніка здатна приховати невеликі недоліки: лисини, шрами, асиметрію, рідкий ріст волосся;
 • тривалий ефект зберігається від 1-5 років, за умови дотримання правильного догляду і своєчасних коригувань;
 • не шкодить натуральним бровам.

Головний недолік — досить висока вартість. Обов’язково після первинного напилення брів робиться корекція через місяць, вартістю в 50% від початкової ціни. На процедурі не варто економити, гарантії, що буде позитивний результат немає. Занадто низька вартість може говорити про некомпетентність майстра, економії на матеріалах, стерильності, обладнанні, що може спричинити певні наслідки. Основні недоліки:

 • наявність протипоказань;
 • обов’язкова корекція;
 • певний термін заживання;
 • не можна радикально переробити форму після процедури.

Протипоказання

Незважаючи на те, що пудрове напилення брів має безліч плюсів, підходить воно не кожній жінці. Відносне протипоказання — вагітність і годування груддю. В цей період нестабільний гормональний фон і відбуваються різні, часто абсолютно непередбачувані, зміни в організмі. Жоден майстер не гарантує, що в цей період пігмент приживеться як слід. Основні протипоказання:

 1. Підвищена чутливість.
 2. Цукровий діабет.
 3. Схильність до алергічних реакцій.
 4. Вірусні хвороби.
 5. Інфекційні захворювання.
 6. Погане згортання крові.
 7. Акне в стадії загострення.
 8. Гепатит і ВІЛ.

Підготовка до процедури і догляд після

Пудрове напилення брів повинно починатися з правильної підготовки. Цим етапом не слід нехтувати, від нього залежить комфорт під час процедури і тривалість результату. Основні рекомендації:

 • за 2 тижні відмовитись від походів у солярій та інших косметичних процедур, які активно впливають на шкіру;
 • за декілька днів не вищипувати брови, та не фарбувати їх краскою або хною;
 • за добу відмовитись від алкогольних напоїв, кави, обмежити кількість солі, ці продукти здатні вплинути на появу набряків і болючих відчуттів.
 • перед процедурою не використовувати жирні косметичні засоби, вони призводять до поганого закріплення фарбувальних засобів.

Правильний догляд після — важливий чинник, від якого залежить наскільки рівномірно ляже пігмент:

 • шкіра не повинна сохнути, обробляться хлоргексидином, за необхідністю використовуються пом’якшувальний засіб;
 • 2-3 дні намагатись уникати контакту з водою;
 • не відвідувати бані, сауни, солярій;
 • мінімізувати вплив сонячних променів;
 • не торкатись травмованої шкіри.