Прогноз погоди від National Geographic: 2019 буде найспекотнішим роком в історії людства

0
1361

У всьому світі в останні роки дослідники відзначають значні, а подекуди просто катастрофічні наслідки.

Вчені заявляють, що глобальне потепління найбільше відчують усі жителі Землі у 2019 році. Температура поверхневого шару води в екваторіальній частині Тихого океану (Ель-Ніньо) піднялася до рекордної позначки, тому наступний рік ймовірно стане найспекотнішим історії людства.

Про це повідомляє National Geographic.

“З Ель-Ніньо цілком можливо, що 2019 рік стане найспекотнішим роком”,   заявила кліматолог з Каліфорнійського університету Саманта Стівенсон.

У всьому світі в останні роки дослідники відзначають значні, а подекуди просто катастрофічні наслідки Ель-Ніньо.

“Чотири найспекотніші року в історії були з 2015 2018 рік, що обумовлено збільшенням викидів вуглекислого газу, які також досягли рекордного рівня за даними Всесвітньої метеорологічної організації”, – йдеться в повідомленні телеканалу.

У північній півкулі лише за поточний рік вчені зафіксували 70 тропічних циклонів та ураганів, що значно вище середньої кількості попередніх періодів. Зазвичай їх було не більше півсотні.

Нагадаємо, вчені заявили, що в людства менше часу, ніж ми вважали раніше, щоб зупинити катастрофу. Глобальне потепління все активніше дає про себе знати. ООН закликає всі країни до рішучих та швидких дій.