Президентство Зеленського фінансували “друзі” Януковича: шокуюча схема

0
987

 

Журналісти виявили, що серед тих, хто перераховував кошти у фонд Зеленського, є соціолог, який був наближеним до “сім’ї” Януковича та громадянин Росії, який досі має спільний бізнес із сином президента-злочинця.

Мова йде про Ігоря Дементьєва та Андрія Савченка, які перерахували Володимиру Зеленському 140 тис. грн. та 1,5 млн. грн.

“Ігор Дементьєв працював на “сім’ю” колишнього президента, а Андрій Савченко досі веде спільний бізнес із Олександром Януковичем”, — повідомляє видання.

Відомо, що Ігор Дементьєв став відомим у 1999 році, коли як президент соціологічного фонду, який завищував рейтинг Григорія Суркіса.

Окрім того, чоловік допоміг Сергію Арбузову стати першим віце-прем’єром в уряді Миколи Азарова. Арбузов тоді очолював Нацбанк України, а Дементьєв був виконавчим директором німецького Центру міжкультурної співпраці та комунікації. Пізніше виявилося, що його фонд фіктивний.

Інший жерводавець – Андрій Савченко, який є бізнес-партнером Олександра Януковича.

Окрім того, що Савченко володіє бізнесом в окупованому Криму, він разом із сином Януковича має підприємство із обслуговування та ремонту автомобілів МПП “Десна — Н”, яке зареєстроване у Київській області.

У штабі “Слуги народу” відповіли, що не могли перевіряти усіх донорів.

“Якби там були одіозні імена, ми б відреагували”, — заявила прес-секретар партії Тетяна Циба.