Поліція Львівщини купила російське програмне забезпечення для відеоконференцій

0
1085

Головне управління національної поліції у Львівській області придбало програмне забезпечення для відеоконференцій російського виробництва.

Про це повідомлено на сайті публічних закупівель Prozorro, передає “Цинічний Львів”.

Як зазначено в умовах закупівлі, ГУ НП у Львівській області придбає програмне забезпечення TrueConf Server на 35 користувачів за 367 150 гривень. Закупівля таки була здійснена в ТОВ “ЮНІВЕРСАЛ СНП”.

Зазначимо, TrueConf Server – це російська програмна платформа об’єднаних комунікацій, призначена для організації групових відеоконференцій в корпоративних мережах будь-якої складності, а також через інтернет.

З 2013 року TrueConf є субпідрядником та постачальником технічних рішень для систем відеозв’язку МВС Росії на замовлення ФГУП.

З 2014 року, TrueConf створила та обслуговує “найбільшу в світі” систему об’єднаних комунікацій в Міністерстві внутрішніх справ Російської Федерації.

Варто зазначити, що в світі існує достатня кількість аналогів даного програмного забезпечення, виробником яких не є компанія з країни, що здійснює збройну агресію на територію України.