“Подаватиме до суду”: у Львові жінка зламала ногу на нерозчищеній вулиці (ФОТО)

0
373

У Львові жінка поблизу свого будинку, на нерозчищеній від снігу та льоду вулиці сильно травмувалася. Галина Калина вчора, 15 лютого, послизнулась на проїжджій частині на вулиці Грекова, упала і зламала ногу.

Про це повідомляє “Твоє місто”, передає “Цинічний Львів”.

До цього львів’янка декілька разів скаржилась на нерозчищені дорогу і тротуар на “гарячу лінію міста”. Жінка планує скаржитися у правоохоронні органи.

Галина Калина зараз лежить удома, у неї перелом ноги у двох місцях. Учора ввечері жінка упала, послизнувшись на дорозі поблизу свого будинку. До цього вона декілька разів скаржилась на роботу комунальників на “гарячу лінію міста”, а також у Шевченківську райадміністрацію. Там їй повідомили, що прибирати дорогу, тротуар на вулиці Грекова,8 мало б ПП “Лев”.

“Я прибирала від снігу подвір’я свого будинку, але не проїжджу частину, тротуар. Через дорогу пройти не можливо, на тротуарі також небезпечно, бо бурульки. Учора ввечері я йшла додому, переходила дорогу навпроти своєї брами – Грекова, 8. Ще не дійшла до тротуару, підсковзнулась і упала. Машина проїхала у тридцяти сантиметрах від мене. Я впала на проїжджій частині через те, що під снігом був лід”, – розповідає Галина Калина.

Жінка одразу викликала поліцію і швидку допомогу. За її словами, “швидка” також буксувала на вулиці. У лікарні медики діагностували перелом гомілкової кістки.

Вона розповідає, що не знає, якими були перші витрати на лікування, за усе платили діти. Утім, запевняє, що вимагатиме справедливості, і як тільки трохи оговтається, писатиме заяву у поліцію і подаватиме до суду.

Нагадаємо, у Львові через крижану бурульку молода дівчина опинилися в лікарні.