У Львові через бурульку молода дівчинка опинилася на лікарняному ліжку(ФОТО)

0
510

На дівчину впала бурулька 14 лютого, коли вона прогулювалася з хлопцем проспектом Шевченка у Львові.

Про це повідомляє “Цинічний Львів” з посилання на 032.

20-річна Софія Ометюх зараз у лікарні швидкої допомоги. Крига, яка впала з даху, розтрощила дівчині стопу.

“І просто картинка, що я йду і переключається картинка, що я вже лежу і кричу, що я не відчуваю ніг. Це просто величезні глиби льоду впали на мене, зачепили голову, спину, але найбільше ногу. Мені зробили обстеження, рентген – з головою, спиною у мене все добре, з внутрішніми органами також, але найбільше нога постраждала. Наскільки я зрозуміла – вона там роздроблена”, – розповіла постраждала.

Дівчині уже зробили першу операцію на стопі, попереду – ще кілька.

“Стан її стабільний, життю нічого не загрожує, але вона має складну травму стопи. Тобто в неї бурулька так впала по спині, повезло що не по голові і зупинилась на нозі. Відповідно нога потерпіла найбільше. Там відкриті множинні переломи з розчавленням м’яких тканин і скажімо так, така перспектива не зовсім радісна. Тобто будемо старатися, щоб якомога більше тої стопи врятувати”, – розповідає завідувач відділення травматології лікарні швидкої допомоги Віталій Сікліцький.

У лікарні кажуть – це перша пацієнтка за цю зиму, яку травмувала бурулька. Щоправда, за останній тиждень побільшало пацієнтів з переломами.

Софія Ометюх та її хлопець, Фото: Cуспільне

“В нас в середньому поступає десь 10-15 чоловік в добу. А якщо би було сухо на дворі, то було би до 10 чоловік, 6-10 чоловік”, – додає Віталій Сікліцький.

Львів’ян просять бути обережними через нависання буруль і снігу на дахах будинків. 15 лютого небезпечні ділянки оббивають, залучаючи альпіністів та спеціальні вишки, також обгороджують сигнальними стрічками.

Як повідомлялося раніше, на Львівщині надзвичайники 1,5 км несли 58-річну жінку на ношах засніженою дорогою, щоб врятувати їй життя