Підгорецька сільська рада оголосила недовіру голові Львівської ОДА

0
357

27 травня Підгорецька сільська рада Бродівського району своїм рішенням оголосила недовіру голові Львівської ОДА Максиму Козицькому, у зв’язку з ігноруванням інтересів місцевої громади.

Рішення сільради оприлюднила голова Надія Михайлишин на своїй сторінці у facebook.

Як зазначено у рішенні, вважати неприпустимим порушення Європейської хартії місцевого самоврядування, Конституції України, Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад” та Методики формування спроможних громад, рішення Підгорецької сільської ради номер 377 від 06.12.2019, номер 425 від 13.02.2020 в частині розроблення перспективного плану формування територій громад Львівської області, який затверджено 27 травня 2020 року на засіданні Кабінету Міністрів України.

Читайте також: ГУНП і СБУ чинили тиск на голів сільрад щодо пікетування Кабміну, – активіст.

“Підписала рішення вчорашньої позачергової сесії Підгорецької сільської ради та виконкому про нашу незгоду з примусовим формуванням ОТГ , зокрема приєднання нашої сільради до Заболотцівської ОТГ. Тепер – до виконання рішення ! Маємо відстоювати свою позицію , своє право на добровільне об’єднання усіма способами, аж до судів”, – підкреслила сільська голова.