ГУНП і СБУ чинили тиск на голів сільрад щодо пікетування Кабміну, – активіст

0
451

Координатор комітету захисту прав громад Віталій Горбатенко заявив, що ГУНП і СБУ чинили тиск на голів ОТГ з метою отримання інформації про учасників всеукраїнської акції щодо захисту громад, яка відбулася 28 квітня біля Кабміну.

За інформацією активіста, СБУ чинила тиск на певних голів з вимогою надати інформацію, хто поїхав до Києва на пікет. Також до голів телефонували співробітники ГУНП у Львівській області з вимогою надати інформацію про кількість людей, яка їде до Києва пікетувати Кабмін, а також номери машин.

“Ви усе ще вірите, що питання перспективного плану поза політикою?”, – резюмує Горбатенко?

Нагадаємо, 29 травня біля Кабінету Міністрів України (вул. Грушевського, 12/2) та Офісу Президента України ( вулиця Банкова, 11) Асоціація Об’єднаних територіальних громад провела мирну масову акцію щодо захисту законних прав та інтересів об’єднаних територіальних громад, які за розпорядженнями Уряду про затвердження перспективних планів формування території громад областей, планують ліквідувати.

Асоціація ОТГ вимагала від КМУ зберегти об’єднані територіальні громади, які пройшли демократичний шлях добровільного об’єднання, відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».