Перша Дніпровська Кузня: секрети гарного дворового освітлення

0
117
alt_ковані_фонари

Чи замислювалися ви над тим, як зробити прибудинкову територію біля котеджу чи заміської дачі неймовірно красивою, але водночас функціональною та безпечною, використовуючи світлове обладнання? Для цього знадобляться вуличні світильники. Якщо встановити звичайні ліхтарі, придбані в найближчому будмаркеті, монументальної краси досягти не вдасться. Це тимчасова функціональність, яку важко назвати ексклюзивною.

Перша Дніпровська Кузня створює шедеври з душею

Наша Перша Дніпровська Кузня «Бастіон» https://bastion-pdk.com.ua/ пропонує своїм постійним та потенційним замовникам унікальні вуличні ліхтарі, виготовлені з якісного металу. Вони створюються не методом банального штампування, як це відбувається з низкою освітлювального обладнання, призначеного для вулиць. Наша Перша Дніпровська Кузня виготовляє кожен екземпляр із душею методом кування. На початковому етапі розробляється дизайн-проект, після його втілюють у життя фахівці, які мають багаторічний досвід роботи.

Ви можете вибрати модель серед представлених екземплярів у нашому віртуальному каталозі. Це можуть бути настінні освітлювальні прилади або габаритні паркові моделі середніх або великих розмірів. Кожен екземпляр:

  • має унікальну красу;
  • доповнений оригінальними завитками та прикрасами;
  • має власний характер.

Серед представлених моделей ви обов’язково оберете вироби, що відгукнуться у вашій душі, стануть відображенням вашого характеру. Ваші знайомі гідно оцінять таку красу, яка висвітлюватиме ваш дворик, даруючи радість, неперевершену естетику і функціональність.

Настінні підвісні світильники – шедевр біля входу

Справжнім шедевром від фахівців Першої Дніпровської Кузні можна назвати настінні світильники-ліхтарі, які монтуються на стінові поверхні, наприклад, поряд із входом у котедж. Вони мають міцні кріплення, можуть підвішуватись на ланцюгах або тросах. Настінне коване обладнання – ефективне освітлення ганку поряд з будинком, лазнею, гостьовим будиночком, стежкою, яка веде до житла.

Також ковані ліхтарі монтують поруч із вивісками, щоб вдавалося добре розглянути в темряві номер будинку, назву вулиці. Ексклюзивний зовнішній вигляд освітлювальних приладів, які створює Перша Дніпровська Кузня, прикрасить фасад, стане ексклюзивною родзинкою, що дарує візуальну радість не тільки господареві будинку, а й оточуючим.

Перша Дніпровська Кузня виготовляє численні ковані вироби, які не можуть не сподобатися. Крім того, вони служать так довго, що ви встигнете передати їх у спадок своїм дітям і онукам, а може бути і правнукам, які оцінять моментальну красу, застиглу в потужному металі.