Пейнтбол: розвінчуємо популярні міфи

0
559

Спорт, розвага і адреналін в одному флаконі – саме так можна охарактеризувати пейнтбол. З кожним роком такий спосіб активного відпочинку стає все більш популярним у Львові, адже це відмінне тренування витривалості, хороше фізичне навантаження і можливість отримати море позитивних емоцій за доступною ціною. На жаль, деякі люди бояться грати через поширені забобонів, потому що не знають, що таке пейнтбол насправді.

Гра тільки для чоловіків?

Це не більше ніж гендерний міф. У пейнтболі немає жодних обмежень за статтю та віком, в нього можуть грати абсолютно всі: чоловіки, жінки, діти.

Важливо тільки правильно підібрати пейнтбольне спорядження та засоби захисту.

Це дорого?

Дійсно, якихось 15-20 років тому пейнтбол асоціювався з елітною, дорогою й недоступною розвагою. Однак сьогодні ситуація кардинально змінилася. В останні роки з’явилося безліч пейнтбольних клубів, які пропонують оренду майданчика та прокат спорядження за доступною ціною, про один з них, що базується у Львові ви дізнаєтеся ось тут на сайті.

Це боляче та травматично?

Звичайно, як і в будь-якому контактному виді спорту, в процесі гри можна отримати травму – все залежить від дотримання нескладних правил і власної обережності. Однак дані статистики свідчать, що пейнтбол безпечніше таких популярних видів спорту, як футбол, волейбол або великий теніс.

За правилами пейнтболу гравці, перебуваючи на майданчику, зобов’язані носити захисну маску, яка надійно захищає обличчя від потрапляння кульки, а маркери для пейнтболу регулюються таким чином, щоб швидкість викиду кульок становила не більше 90 м/с. Навіть при попаданні в упор при правильно підібраному спорядження для пейнтболу максимум неприємностей – поява синця.

Потрібна хороша фізпідготовка?

В гру можуть грати люди різного віку, ваги та статури. Ніякої особливої ​​фізичної підготовки не потрібно, адже тут перемагає не найсильніший гравець, а той, у кого краще розвинені кмітливість, реакція й точність пострілу. Більш того, якщо ви ігноруєте походи в спортзал, то всього кілька ігор допоможуть підтягнути м’язи та привести їх в тонус.

Дітям не місце на майданчику?

Така гра – відмінний варіант активного проведення часу для дітей у віці 11-12 років й старше. Вони можуть:

  • виплеснути свою енергію;
  • навчитися працювати в команді;
  • розвинути лідерські якості.

У цьому віці діти вже усвідомлюють свої дії, розуміють необхідність дотримання правил й можуть витримувати певний рівень фізнавантажень. Деякі клуби (деталі тут) пропонують проведення дитячих ігор.