Партія Зеленського вестиме паралельних підрахунок голосів після закриття дільниць (ПОДРОБИЦІ)

0
537
“Слуга народу” буде паралельно з ЦВК підраховувати голоси після закінчення голосування.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу, посилаючись на заступницю голови парламентської фракції “Слуга народу” Євгенію Кравчук.

“У нас паралельний підрахунок голосів ще не ведеться, він може початися після 20:00, коли закриються дільниці, це, фактично, по протоколу. Це стандартна процедура, ми будемо її вести всю ніч цю процедуру.

Ми розуміємо, що цього року, насправді, підрахунок займе більше часу, ніж на минулих місцевих виборах, бо трошки складніший формат підрахунку, адже треба ще порахувати не лише голоси за партію, але й ті чи інші голоси за окремих кандидатів, бо це може змінити зрештою результати, в залежності, чи подолали цю межу, будуть рухатися кандидати в регіональному списку”, – сказала Кравчук.

За словами депутатки, у “Слузі народу” сподіваються в понеділок, 26 жовтня, ближче до обіду, мати вже перші результати підрахунку і ними поділитися.

Водночас Кравчук зауважила, що екзитполів партія “Слуга народу” не проводить.

“Ми не робимо якогось загального екзитполу загалом по Україні. Також я знаю, що буде екзитпол, не нами замовлений, незалежно замовлений, у тому числі, по опитуванню також буде озвучений о 20:01”, – зазначила політик.

Як раніше писав “Цинічний Львів”, у Львові на дільниці купували голоси виборців.