Оренда нерухомості на ніч: кімната або однушка

0
818

Часто по роботі нам доводиться їздити до інших міст із необхідністю ночівлі. Варіант з готелем може бути привабливим, але він найбільше підходить для відпочинку, тоді як у робочих поїздках все частіше обирають подобову оренду однокімнатної квартири або кімнати. Який із цих варіантів кращий? Це залежить не тільки від мети подорожі, а й від ваших уподобань та бюджету.

Переваги та недоліки оренди квартири на ніч

Якщо ви збираєтеся приїхати до такого міста, як Львів квартири подобово будуть ідеальним варіантом для проживання. На це є кілька причин:

  • комфорт – таке житло можна розглядати не лише для робочої поїздки, а й для відпочинку на уїк-енд;
  • тиша – у вас не буде галасливих сусідів та відчуття проживання в комуналці (чим і є оренда кімнати);
  • вибір – на онлайн-сервісі OLX ви зможете оцінити багатство вибору однокімнатних квартир для оренди у Львові (вибір кімнат менший).

Ще однією незаперечною перевагою варто назвати той факт, що ви зможете орендувати однокімнатну квартиру удвох з колегою або товаришем по поїздці, заощадивши на її вартості. Також у квартирі ви зможете випрати, прийняти душ та приготувати їжу з великим задоволенням. Єдиний мінус оренди такої нерухомості – вартість, яка дещо вища за орендну плату за кімнату.

Переваги та недоліки оренди кімнати на ніч

Мабуть, кімната має лише одну серйозну перевагу перед однокімнатною квартирою – ціна. Однак і вона не така істотна, щоб відмовлятися від комфорту. При цьому різниця може бути не настільки великою, особливо у випадку оренди однокімнатної квартири не в самому центрі Львова.

Щодо мінусів, то їх значно більше:

  • комендантська година – більшість власників може вимагати від постояльців приходити не пізніше встановленого часу;
  • незручності – це і черга в туалет вранці, і необхідність дотримуватися повної тиші;
  • площа – обмежений простір не дозволить вам відпочити перед робочим днем ​​або туристичною прогулянкою містом.

Переваги подобової оренди однушки дуже великі, що робить її найбільш популярним варіантом на ринку нерухомості в останні роки. При цьому багатство вибору на сервісі OLX тільки переконує у правильності обраного типу житла.