Офіційна робота в Польщі: вакансії та зарплата

0
240
робота в Польщі для жінок

Якщо рівень зарплати, яку ви отримуєте на даний момент, вас не влаштовує, ви завжди можете вибрати альтернативний варіант і влаштуватися на роботу в країни ЄС. Робота за кордоном для жінок та чоловіків – один з найкращих варіантів легального працевлаштування, який вибрали багато наших співвітчизників. Більшість, хто влаштувався офіційно, повертається знову, адже це чудова можливість для того, щоб назбирати більше коштів на покупку квартири, машини, на навчання або на інші необхідні речі. Багатьом людям підходить робота в Польщі на заводі, чоловіки більш охоче влаштовуються на будівництво, на склади. Далі ми розповімо детальніше про вакансії, які є актуальними на сьогоднішній день.

Серед основних причин, через які люди обирають саме Польщу, більшість називають:

  • географічне розташування: сюди недовго і недорого добиратися, можна вибрати різні види транспорту;
  • можна влаштуватися без знання мови, а вивчити польську можна легко і під час працевлаштування;
  • високий рівень доходів: якщо від зарплати відняти витрати на проживання та харчування, то залишиться достатньо коштів, які можна накопичувати;
  • є можливість влаштуватися легально і без жодних ризиків.

Вакансії і рівень зарплат в Польщі

Вакансії від роботодавців надходять з різних польських міст, як великих, так і маленьких. Тому ви без проблем зможете знайти роботу за кордоном в тому місті, в якому захочете, якщо це для вас грає роль. Наприклад, деякі люди, влаштувавшись на постійну роботу, перевозять з собою і дітей, влаштовують їх на безкоштовне навчання в коледжі та технікуми. Це відмінний варіант, адже діти можуть вчитися безкоштовно, ще й готуватися до вступу в польські університети, в той час як батьки заробляють.

Що стосується вакансій на роботу в Польщі, то:

  • для жінок найчастіше пропонують такі варіанти: офіціанткою, нянею, сортувальницею, швачкою, прибиральницею, поваром, пакувальницею, помічницею на кухні, покоївкою, доглядальницею;
  • для чоловіків найпопулярнішими можна назвати такі вакансії: будівельник, електрик, водій, карщик, далекобійник, слюсар, різноробочий, працівник складу.

Також дуже часто пропонують вакансії в сільському господарстві, де потрібно збирати урожай. Така праця в Польщі підходить всім, в тому числі й сімейним парам. Те ж можна сказати і про офіційну роботу в Польщі на заводі, у готельно-ресторанній сфері. Зорієнтуємо вас з зарплатами. Якщо працювати погодинно, то оплата становитиме близько 13-15 PLN/год нетто, згідно інформації компанії з працевлаштування «Перша Віза». Є різні премії за продуктивність. Можна отримати хороший дохід, якщо працювати 6 днів на тиждень по 8-10 годин. Якщо ж зарплата залежить від вашого виробітку (наприклад, при зборі ягід), то ви можете самі регулювати свою продуктивність так, щоб заробляти більше.

Чому вигідніше влаштовуватися легально?

Робота в Польщі офіційно дасть вам можливість отримувати регулярний дохід без ризиків, отримувати вихідні, лікарняні та відпустку. Влаштувавшись за контрактом на завод, будівництво, ферму або в інше місце, ви будете почувати себе впевнено і спокійно. Роботодавець буде зобов’язаний вам виплачувати зарплату вчасно і в повному обсязі. Саме тому варто одразу звертатись до компаній з працевлаштування, які мають ліцензію та допоможуть вам влаштуватися легально і уникнути неприємних ситуацій. Адже заробіток за кордоном може бути дуже продуктивним і взаємовигідним як для вас, так і для польської компанії.