Новий голова Львівської ОДА Маркіян Мальський провів зустріч із громадськістю (ФОТО, ВІДЕО)

0
2487

У вівторок, 9 липня, у Львівському палаці мистецтв Маркіян Мальський, новообраний голова ЛОДА, зустрівся із громадськістю Львівщини, аби розповісти, як отримав посаду очільника області та на чому буде акцентувати свою увагу, виконуючи обов’язки.

Про це повідомляє кореспондент “Цинічного Львова”.

Мальський розповів, чому вирішив погодитися на посаду голови та як так сталося, що із 40-ка кандидатів вибрали саме його.

Мені лише відомо, що формували список, а як – я не знаю. Мене туди долучила одна IT-компанія, яка знала, що я активний. Я сам звідси і завжди намагався вести якусь громадську діяльність. Всього списку я не бачив, знаю, що частина дуже хотіла зайняти цю посаду, проте обрали мене. Мушу зауважити, що я не є з кимось пов’язаний, за мною ніхто не стоїть”, – розповів Маркіян Мальський.

Окрім того, на зустрічі львів’яни мали змогу задати новому голові запитання, які їх цікавили найбільше. Так із паном Маркіяном  обговорили питання медицини, допомоги воїнам та його співпрацю із містом.

“Громадська рада при ЛОДА врішила зробити піблічну зустріч з громадськістю пана Мальського практично на другий день його роботи. На Заході було приблизно 200 небайдужих людей, в тому числі й представники різних районів, адже всіх турбує, в якому напрямку розвиватиметься область. Щодо моєї особистої позиції, то поки що я вислювлюю пану Маркіяну свою підтримку, бо те, що він говорить та як розпочав працювати викликає довіру. Сподіваюся на нашу плідну співпрацю”, – розповів Михайло Яворський, заступник голови громадської ради при ЛОДА, який був присутній на зустрічі.

 

Зустріч голови ЛОДА Маркіяна Мальського з громадськістю Львівщини

Опубликовано Цинічний Львів Вторник, 9 июля 2019 г.