Нестало протоієрея УГКЦ отця Михайла Бучинського (ФОТО)

0
1835

У вічність відійшов протоієрей Михайло Бучинський, довголітній головний редактор єпархіальної газети “Жива вода”, адміністратор парафії Різдва Пресвятої Богородиці м. Стебника.

Про це повідомляє Самбірсько-Дрогобицька єпархія УГКЦ, пише pravdalviv

“З усією єпархіяльною спільнотою сумуємо та щиро співчуваємо рідним та близьким. Похоронні відправи: 25.04.21 о 20:00 год. – Парастас у храмі Різдва Пр. Богородиці; 26.04.21 о 17:00 год. – Священничий парастас у храмі Різдва Пр. Богородиці; 27.04.21 о 11:30 – Архиєрейська Літургія у храмі Різдва Пр. Богородиці та поховання у м. Стебнику”, – йдеться у дописі.

Користувачі мережі, християни висловлють свої щирі співчуття.

“Той, хто був Великим і Величним духівником Стебника впродовж багатьох років,адміністратором храму Парафія Різдва Богородиці,наставником,Людиною – Миротворцем,той,хто відкривав для багатьох шлях до пізнання Спасителя Ісуса, навчав шукати Його присутність у нашому житті, довіряти. Той, хто підтримував у падіннях, труднощах, болях. Був добрим, щирим другом багатьох….

Дякую Вам,ОТЧЕ, щиро, щиро за усе те добро, яке Ви посіяли у моє життя та життя моєї родини,особливо за духовне становлення донечок.Дякую за Мудру науку і досвід серця, які не здобудеш у найкращих академіях світу.

Нехай Всемилостивий Господь прийме душу о. Михайла до Небесної Оселі, де всі святі і праведні спочивають”, – зазначила сусідка отця Михайла Наталія Мичуда.