“Не вірить результатам і збирається провести богослужіння”: інфікований священник з Буковини зібрався на службу в церкву

0
367

В Чернівецькій області 15 квітня виявили ще 73 особи, які заразилися новим коронавірусом COVID-19. Серед них четверо священників. Таким чином кількість підтверджених випадків коронавірусу на Буковині зросла до 662 осіб.

Про це повідомив очільник Чернівецької ОДА Сергій Осачук, передає “Цинічний Львів”.

За його словами, один із священників не вірить у можливість свого інфікування та збирається завтра йти на службу до церкви.

Важливо❗️Сергій Осачук з останньою інформацією про кількість хворих на коронавірус буковинців [15.04.2020]

На Буковині сьогодні, 15 квітня, офіційно підтверджено ще 73 випадки зараження коронавірусом. Серед тих, хто захворів, – четверо священнослужителів. Один із них не погоджується із діагнозом, стверджує, що результати тестування є хибними та має намір і далі проводити богослужіння. Загальна чисельність інфікованих в області від першого встановленого випадку складає 662 особи ❗️Центр громадського здоров’я України опублікував дані, де було вказано, що обласний лабораторний центр – серед лідерів за кількістю проведених тестувань. Він також перший у державі за ефективністю, результативністю та точністю досліджень. Працівники Державної податкової служби у Чернівецькій області зголосилася перерахувати частину своєї платні для потреб обласного лабораторного центру. Крім того, районні управління податкової планують надати допомогу сімейним лікарям Буковини. Банк ПУМБ придбав новий апарат штучної вентиляції легень за 800 тисяч гривень для Глибоцької центральної районної лікарні.

Опубликовано Сергій Осачук Среда, 15 апреля 2020 г.

“Серед нових 73 осіб можу повідомити, що четверо є священнослужителями, і вони вже поінформовані про позитивний результат тестування. Дивує те, що один з них всіляко дивується і намагається відкинути цю інформацію, стверджуючи, що результати лабораторного дослідження є неправдиві, і завтра збирається піти до храму і проводити богослужіння. Тут питання дійсно взаємної відповідальності, адже коли йдеться про життя і здоров’я людей, саме у питанні безпеки суспільство і держава повинні бути соратниками“, – розповів Сергій Осачук.