Надійний захист дисплея Xiaomi Mi A3

0
810

Для будь-якого сучасного смартфона додатковий захист дисплея стоїть на одному з перших місць. Купити захисне скло для Xiaomi Mi A3 означає не просто поставити галочку в потрібних покупках серед аксесуарів для смартфона. Чому захисне покриття для екрана так важливо, навіщо потрібно розуміти які захисні скла пропонує нам ринок і на що варто звернути увагу? Давайте здобудемо всією цією інформацією і будемо розуміти в повній мірі важливість цього простого на вигляд захисного аксесуара.

Чому додатковий захист дисплея Xiaomi Mi A3 так важлива

Ні для кого не секрет, що головною робочою панеллю Xiaomi Mi A3 є його дисплей. Він становить 6,088 дюйма, з матрицею технологією AMOLED і розширенням в 1560×720 пікселів. Мінімальна яскравість – 1 кд / м2, а максимальна становить 360 кд / м2. Екран не має пересветов, що дуже важливо. Контрастність дисплея висока, а яскравість підсвічування середня. Це хороші дані для роботи з відео і фото. Швидкість відгуку смартфона не поступається брендовим телефонами. Важливо розуміти, що дисплей відповідає за все введення і виведення інформації.

Кожен день ми знаходимося в ситуаціях, що піддають дисплей смартфона різних факторів, що впливають на його працездатність. Удари, падіння, утворенню сколів, тріщин, подряпин, потертостей, пил, бруд, волога – все це впливає на дисплей. Іноді наслідки можуть бути незначними або й зовсім їх може не бути, а іноді – поломки дуже вагомі і впливають на працездатність всього гаджета. Ми можемо полагодити поломку, але в деяких випадках дешевше буде придбати новий смартфон. Щоб убезпечити екран і продовжити час роботи гаджета, потрібно мати в своєму арсеналі захисне скло.

У чому переваги захисного скла

Ось топ найважливіших і вагомих переваг захисного скла:

 1. Висока міцність.Досягається при виготовленні на виробництві шляхом закалянія в кілька етапів.
 2. Кришталева прозорість.
 3. Мінімальна товщина.
 4. Якісна клейова основа.
 5. Не задирається на відміну від плівки.
 6. Не пропускає бульбашок повітря.
 7. Олеофобное покриття – відштовхує будь-якого роду забруднення.
 8. Не вимагає спеціального догляду.
 9. Система «противідблиск» – можна працювати на смартфоні навіть в яскравий сонячний день.
 10. Не впливає на роботу смартфона: швидкість відгуку, передача кольору і чіткість зображення залишаються колишніми.
 11. Не вибивається із загального дизайну гаджета завдяки ідеально-продуманої 3D формі.
 12. Є спеціальний виріз для фронтальної камери, тому якість роботи фото і відео-зйомки не змінюється.
 13. Простота монтажу і демонтажу захисного покриття.
 14. При демонтажі не залишається слідів від старої клейової основи.
 15. Спеціальні частки в складі скла відштовхують вологу.
 16. При можливому руйнуванні дисплея, не дасть йому розсипатися на шматки.
 17. Комфорт – непомітне в повсякденному використанні.

Як бачите, переваг у захисного скла більш ніж достатньо, а от мінусів і зовсім не набереться. Воно заслуговує, щоб охороняти дисплей саме Вашого Xiaomi Mi A3.

Що слід знати при виборі захисного скла для Xiaomi Mi A3

Якщо Ви думаєте, що всі захисні скла однакові, то звичайно ж, помиляєтесь. Для початку скла мають різну товщину, хоча вона і мінімальна, оптимальною вважається 0,3 мм, є скла ще по-менше, але різниця зовсім в цьому плані не відчутна.

Клейовий шар буває двох типів. Перший – клеєм оброблений тільки край полотна. Другий – клейовий шар розподілений по всьому полотну скла, це забезпечує більш надійне прилягання і кріплення до екрану гаджета.

Форма скла буває 2D, 2.5D, 3D. Тут можна простежити певну еволюцію форми захисних покриттів. Для Xiaomi Mi A3 підійде форма 3D, що повторить не тільки прямі лінії, а й округлі.

Поверхня скла може бути глянсовою – вона ідентична самому екрану візуально і тактильно; матова – приємне ковзання пальців і ледь помітне спотворення передачі кольору; дзеркальне – при вимкненому дисплеї таке скло імітує дзеркало.

Тут Ви повинні самі визначити, що підійде найкращим чином для особистого використання.

Де найкраще купити захисне скло Xiaomi Mi A3

В інтернет-магазині UPlay Ви зможете придбати захисне скло для Xiaomi Mi A3. Для оформлення покупки, виберіть потрібне захисне скло, а потім скористайтеся кошиком. Також зробити покупку можна, зателефонувавши до нас за контактними номерами.Приємною особливістю нашого магазину є постійні знижки на товари, акційні пропозиції, поповнення асортименту новинками, останніми трендовими товарами. Ваше замовлення буде оброблено нашими менеджерами в найкоротші терміни, а зручна доставка працює по всій Україні.

Приємних і вдалих покупок в інтернет-магазині UPlay!