На Яворівщині трагічною смертю загинули два військовослужбовці (ФОТО, ВІДЕО)

0
765

У Яворівському районі, що на Львівщині, під час риболовлі втонули два військовослужбовці. Пошук тіл чоловіків тривав більше доби. 

Про це повідомляє “Цинічний Львів”, посилаючись на “4 студія”.

5 грудня о 16:30 надійшло повідомлення, що у с. Старичі Яворівського району, в ставку під час риболовлі, втопилися дві особи. На місці події для пошуку тіл працювала аварійно-рятувальна водолазна маневрена група Львівської центральної рятувально-водолазної служби. О 22:40 год. роботи були припинені і були продовжені 6 грудня.

“6 грудня 2020 року. Продовження пошуку та підняття тіл військовослужбовців з озера на полігоні в с. Старичі Яворівського району: прапорщика Мурин В.С., 1966р.н., мешканця смт. Шкло та старшини Сухацького Р. П.,1969 р.н., мешканця с. Калитяки Яворівського району, інструктора з водіння військової частини А2600.

Тіла підняті о 10:08 год. У пошуках приймали участь водолази аварійно-рятувальної маневреної групи та Миколаївської рятувальної станції Центральної рятувально-водолазної служби Львівської області, а також військові”, – повідомила Центральна рятувально-водолазна служба Львівської області.

Відео можна переглянути за посиланням:

https://fb.watch/2d-AAc63zL/