На Сході загинув боєць 93 бригади

0
4304

Вчора в бою з окупантами загинув боєць, старший солдат Ігор Наконечний на псевдо «Замок». 

Про це повідомляється на сторінці у фейсбук 93-тої ОМБр Холодний Яр

Зокрема у публікації йдеться:

“Із болем у серці повідомляємо вам про важку втрату в нашій бригаді. Вчора в бою з окупантами загинув наш боєць старший солдат Ігор Наконечний на псевдо «Замок».

Ворожа куля обірвала життя Ігоря в районі Авдіївської промзони.

Воїн народився 3 липня 1988 року у селі Шулудьківка, що на Харківщині. Після закінчення школи Ігор вступив до Темнівського навчального центру №100, який закінчив у 2013 році здобувши спеціальність токаря.

Із початком російської агресії «Замок» не роздумуючи пішов захищати українську землю. На момент початку російсько-української війни Ігор разом із дружиною мешкали у місті Волноваха Донецької області. Тож, він не просто захищав незалежність держави, а боровся і за свою власну домівку, за свою сім’ю.

У 2015 році старший солдат Наконечний воював у 54-у ОРБ, потім у 72-й ОМБр імені Чорних Запорожців, де за віддану службу отримав «Знак пошани» від Міністерства оборони України. Потім служив у 28 ОМБр.

До лав холодноярців «Замок» прийшов у 2018 році, коли бригада воювала в районі його рідної Волновахи. Сказав тоді, що хоче саме у 93-ю бригаду, бо захоплюється подвигами та відвагою її бійців.

Завжди життєрадісний та веселий, Ігор був душею компанії. Також захоплювався спортом, завжди підтримував себе у чудовій фізичній формі.

Вдома у Ігоря залишились дружина Людмила та дві донечки.

Висловлюємо щирі співчуття рідним Ігоря. Ми сумуємо разом з вами. Він назавжди залишиться у нашій пам’яті.”

UA/ENІз болем у серці повідомляємо вам про важку втрату в нашій бригаді. Вчора в бою з окупантами загинув холодноярець…

Опубликовано 93-тя ОМБр Холодний Яр Суббота, 9 февраля 2019 г.