На що впливає швидкість інтернету?

0
177
alt_Швидкісний-інтернет_львів

Для багатьох користувачів інтернету немає значення, яка саме в них швидкість з’єднання. Вони не розуміють, що таке ті показники Мбіт/с та що означають ці цифри. Однак саме від цього буде залежати, як зручно буде користуватись інтернетом, як швидко будуть грузити відео та веб сторінки.

Що означає для користувача кількість Мбіт/с?

  1. 0.3-3 Мбіт/с. Це дуже слабкий інтернет-зв’язок. Ви можете намагатись відкрити деякі сайти, але не факт що воно запрацює. Використати, наприклад, YouTube, буде досить важко. Зараз підключити інтернет у Львові з такою швидкістю неможливо вже багато років.
  2. 3-8 Мбіт/с. Це теж доволі низька швидкість. Вона дозволяє споглядати сторінки, але не можна відтворювати відео.
  3. 8-15 Мбіт/с. Цього значення вже достатньо для того, щоб спілкуватись в соціальних мережах, завантажувати фото. А також можливо переглядати відео в якості HD.
  4. 15-45 Мбіт/с. Це вже прийнятна швидкість для роботи. Можна завантажувати відеоконтент у соцмережах. А також можна переглядати відео в супер розширенні Full HD на різних стримінгових сервісах і YouTube.
  5. 45-100 Мбіт/с. Цього показника вистачить для того, щоб максимально комфортно дивитись фільми на сайтах, а також дивитись відео у форматі 4K.

Що саме впливає на те, як швидко працює Інтернет?

На те, яка швидкість Інтернету, впливає декілька чинники. Наприклад, це швидкість роутера Wi-Fi. Також впливають показники швидкості сервера, з якого планується здійснювати завантаження. Також важливо враховувати активні програми, які одночасно працюють на пристрої.

Найчастішою причиною, через яку отримують низьку швидкість інтернету, це є саме сервер. Особливо це стосується таких параметрів, як розташування серверу і його можливості завантаження.

Для того, щоб завжди мати стабільну швидкість інтернету, важливо вибрати інтернет-провайдера, який може стабільно надавати якісні послугу, надійний інтернет, файну та уважну технічну підтримку. Це Linkcom – перевірений часом та надійний інтернет провайдер у Львові.

Як перевірити пінг на різних сайтах?

Часом бувають проблеми з загруженістю певних сайтів. Це можна перевірити за допомогою командного рядку в ПК. Цей спосіб допоможе визначити, чи є відхилення від норми в плані швидкості передачі і таким чином визначити наявність проблеми, що допоможе при спілкуванні з техпідтримкою та отриманням оперативної допомоги.

Для того, щоб виявити, чи є проблема з пінгом на сайті, треба написати в командному рядку “cmd”. У відкритому вікні потрібно ввести ping та адресу сайту. Після чого натисніть на клавішу Enter.

Зможете побачити декілька рядків з обміном даних із конкретним сайтом. Важливо дивитись саме на час. який буде вказаний в мілісекундах. Саме цей параметр показує на швидкість з’єднання. Якщо значення від сорока до вісімдесяти, то з’єднання працює ідеально. А от якщо від ста до ста п’ятдесяти, то все в нормі. Якщо показник понад сто п’ятдесят мілісекунд, то швидкість дуже низька.