На Львівщині націоналісти продовжують блокувати бізнес родичів Козака та Медведчука (ФОТО)

0
296

Сьогодні, 2 березня, неподалік Львова активісти Національного Корпусу Львівщини втретє блокували комерційні об’єкти, що належать родичам підсанкційних народних депутатів від ОПЗЖ Тараса Козака та Віктора Медведчука.

Про це повідомляє “Цинічний Львів”, посилаючись на прес-службу Нацкорпусу Львівщини.

Цього разу активісти провели акції біля готельно-ресторанного комплексу “Наварія нова” та заводу “Керамбуд”. Це вже третя акція в рамках кампанії “Геть московських козачків!”.

Спікери Нацкopпусу зазначили, що мета цих акцій – привернення уваги влади до того, що Козак і Медведчук продовжують вести комерційну діяльність на Галичині.

“Сьогоднішня акція була більш масштабною. До того ж націоналісти провели низку парформансів: обклеїли стіни інформаційними наліпками, написали графіті, розлили червону фарбу на вході до об’єкту, запалили піротехніку та кинули її на територію заводу і готелю. Також активісти привезли сміттєві баки під браму “Наварії нової”, щоб показати колаборантам їхнє місце”, – мовиться у дописі начальника штабу НК Львівщини.

Головна вимога націоналістів – це розширення санкцій РНБО на родини Тараса Козака та Віктора Медведчука. Зі слів активістів, саме тоді проросійські політичні сили України зазнають збитків.

Також організатори закликають небайдужих людей приєднуватися до кампанії проти колаборантів.

Як раніше писав ‘Цинічний Львів”, у Львові Нацкорпус заблокував бізнес Козака та Медведчука. На акції відбулися сутички, поліція застосувала силу і затримала 6 активістів.