На Львівщині лише 43% навчальних закладів готові до очного навчання

0
170
фото пресслужба ЛМР

Форму навчання відповідно до законодавства визначає педагогічна рада закладу спільно з батьками.

Про це пише Твоє місто.

На Львівщині близько 43% навчальних закладів готові до очного навчання. Це означає, що вони забезпечені відповідними укриттями і зможуть розпочати навчальний процес безпечно. Про це йшлося сьогодні, 3 серпня, під час засідання комісії з питань освіти, науки та інновацій Львівської обласної ради.

«В області обстежено близько 70% навчальних установ, впродовж наступних двох тижнів плануємо перевірити решту закладів», – цитує директора департаменту освіти і науки ЛОВА Олега Паску пресслужба обласної ради.

Читайте також: До 1-го вересня на Львівщині закриють 20 навчальних закладів

Форму навчання відповідно до законодавства визначає педагогічна рада закладу спільно з батьками, які також можуть приймати індивідуально рішення щодо навчання своїх дітей. Якщо школи матимуть таких учнів, що не готові зараз відвідувати школи, то пропонують підключати таких учнів до дистанційної форми навчання в інших закладах освіти. Окрім того, за словами Олега Паски, освітяни паралельно готуються до дистанційного навчання.

Щодо профтехосвіти, то є бачення, щоб вони вчилися або очно, або у змішаній формі. Стосовно вищої школи, то обговорюють варіант, щоб перший та останній курси навчалися за можливості в закладах освіти, решта – дистанційно.

Додамо, що, за словами міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета, станом на 1 серпня 30% шкіл готові до початку навчального року в очному режимі. На кінець місяця ця кількість може збільшитися. Водночас міністр запевнив, що на першому місці залишається безпека дітей, і батьки самі визначатимуть, яку форму навчання обирати. А школи можуть розглядати різні варіанти оптимізації навчального процесу.