Медведчуківський нардеп зробив антиукраїнську заяву і принизив Україну просто за трибуною Ради (ВІДЕО)

0
1186

Народний депутат від партії кума Путіна Віктора Медведчука ОПЗЖ принизив Україну і заперечив її незалежність з трибуни Верховної Ради.

Про це повідомляє “Вголос”, передає “Цинічний Львів”.

Так, Олег Волошин під час свого виступу заявив, що він не святкував 30-річчя з дня проголошення Декларації про державний суверенітет. Депутат від партії кума Путіна заявив, що Україна – це не незалежна держава.

У Верховній Раді це призвело до обурення, частина депутатів почала вигукувати: “Ганьба”, а спікер Ради Разумков зробив Волошину зауваження. Проте той не зупинився і надалі продовжив принижувати державу.

Після перерви народні депутати фракцій “Європейська солідарність”, “Голос” і “Слуга народу”, а також депутатських груп “Партія “За майбутнє” і “Довіра” зажадали від Разумкова направити запити в правоохоронні органи з метою перевірки висловлювань Волошина.

Натомість депутати від партії ОПЗЖ та частина проросійських політичних сил почала аплодувати, почувши антиукраїнські заяви Волошина.

Як раніше повідомляв “Цинічний Львів”, українофоб і нардеп від “Слуги народу” Максим Бужанський потрапив у базу сайту “Миротворець”.