Мати роками чекала на сина: на Прикарпаття привезуть тіло солдата якого вважали зниклим безвісти (ФОТО)

0
5092

Сьогодні, 20 лютого, близько 16.00 в рідне село Озеряни Галицького району, що на Прикарпатті, привезуть тіло пропалого безвісти під час виконання бойового завдання учасника АТО Михайла Турчина. 

Про це повідомляє “Цинічний Львів”, посилаючись на Facebook односельців загиблого воїна.

Михайло Турчин пропав безвісти 5 вересня 2014 року у Новоайдаріському районі Луганської області. Хлопець був призваний у військову частину А 0278  80-ї аеромобільної бригади, що дислокується в місті Львові.

Мати зниклого безвісти прикарпатця Михайла Турчина не втрачала надії знайти його і займалася пошуками разом із донькою Мирославою та зятем Іваном.

Сільський голова Озерян Андрій Гаврилишин повідомив, що Михайло Турчин був похваний як безіменний герой у братській могилі в Харкові. І сьогодні його тіло волонтери в супроводі працівників обласного військового комісаріату везуть додому.

Михайла Турчина зустріли біля Слобідського НВК односельці і мешканці району. Приєднатися всіх небайдужихз попросила в мережі вчителька місцевої школи Христина Климовець.

Відомо, що перед перевезенням в рідне село Михайла Турчина проведуть в останню дорогу у військовій частині 80-ої бригади у Львові. Зі загиблим захисником попрощається командування і військовослужбовці.