Маленький Ілля бореться з важким захворюванням : рідні благають про допомогу (ФОТО)

0
652

Важке захворювання у Іллі проявилося симптомами ГРВІ, але температура майже не зникала, різні лікарні і зміна трьох антибіотиків не давали дитині покращення, тож хлопчика направили до обласної лікарні, там і виявили зміни в крові, які свідчили про онкологію.

Про це повідомляє tsn.ua.

«Зробили КТ, стернальну  та люмбальну пункцію та біопсію лімфовузла в черевній порожнині ,та вже по гістологічному дослідженню виявили, що це злоякісне захворювань лімфовузлів – Лімфома Ходжкіна 4 стадія», – розповідає мама малюка.

Вісім довгих і важких місяців знадобилось, щоб дитина отримала ремісію. Але вона тривала недовго – наприкінці 2021 року у дитини знову з’явились симптоми ГРВІ, нове лікування, яке не давало результатів, тож хлопчика знову госпіталізували для нового обстеження. І найгірші побоювання підтвердилися.

«Показники аналізів були в нормі, а от УЗД черевної порожнини показало збільшенні лімфовузли, на КТ підтвердили. Тому нас поклали до гематологічного відділення та зробити повторну біопсію. І, на жаль, підозри на рецидив підтвердилися», – з жалем розповідає мама.

 

Зараз Ілля знову на лікуванні, йому рекомендовано високодозна хімія та трансплантації столових клітин.

«Це лікування для нього буде надзвичайно важке, оскіьки ми нещодавно закінчили лікування, і його організм не встиг відновитися, та також у нас є 2 супутніх захворювань, які значно ускладнюють лікування. Сину рекомендовано 2 блоки протирецидивної хімії та пересадка стовбурових клітин. Хімію ми проходимо в Дніпрі, вже з 26.01 ми розпочали лікування. А ось пересадку робитимуть у Києві. Попереду у нас довге лікування, безліч обстежень, аналізів, які роблять лише в приватних лабораторіях, які коштують дуже дорого», – розповідає мама Іллі і просить кожного, хто має можливість, допомогти фінансово у лікуванні їхнього маленького сина.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4441 1144 6458 8332

Щир Ліля