Люблячі і вірні пухнастики з ЛКП “Лев” чекають на господарів (ФОТО)

1
1280

ЛКП “Лев” шукає нових господарів для домашніх улюбленців, яких відловили на вулиці. Небайдужих львів’ян просять прихистити 11 собачок та 3 котиків. Про це пише 032.ua.

Ви можете познайомитись із кожним пухнастиком і дізнатися про його характер і навички. Обрати свого улюбленця можна у центрі адопції Львівського КП “Лев”, що у Львові на вулиці Промисловій, 56. Вони потребують любові та затишної домівки!

Елсі – прекрасна сабака, вона слухняна, добре піддається навчанню та гуляє на повідку. Для нових господарів стане відмінним другом.

Елсі

Айра – молода красуня зі зворушливим поглядом.  Вона любить гратися та жити з господарями в квариті та сім’ї з дітьми.

Айра

Ніка – одна з найвеселіших собак на підприємтсві, вона обожнює гратися. Ця собака розумна, добре гуляє на повідку, а також легко навчається. Варто зазначити, що вона стане хорошим другом для дітей.

Ніка

Кіра зараз проходить соціалізацію з кінологом. Вона чудово навчається, добре тренується, отож незабаром зможе оселитися в новий дім, де її будуть любити.

Кіра

А Кенді, напевно, сестра Кіри, адже їх знайшли в одному районі Львова. Кенді трхи ляклива, вона також проходить соціалізацію з кінологом.

Кенді

Добряк Альб – це молодий та велики  собака. Цей пухнастий стане стане для нових господарів не тільки охоронцем, але й хорошим другом.

Альб

Харлі – боязка собачка з сумним поглядом. Вона проходить соціалізацію та навчання з кінологом, також відновлює довіру до людей. Ця собака стане для нової сім’ї справжньою радістю.

Харлі

Рада досі очікує господарів, які її полюблять. Вона лагідна та розумна, має здібності до навчання. Ця красуня стане прекрасним другом та компаньйоном для родини.

Рада

Куперу близько трьох років, це молодий охоронець, хвостатий має здібності до навчання. Як зазначили в ЛКП “Лев”, по поведінці Купера видно, що він був домашнім, отож, є надія, що його впізнають господарі та заберуть.

Купер

Пухнаста Блекі також досі чекає на добрих господарів. Вона дружелюбна до інших собак, а також  може проживати в квартирі, якщо щоденно виходити з улбленицею на прогулянку.

Блекі

Альфа – собака, який був першим відловлений у 2020 році, але чекає на своїх господарів. Молода красуня обожнює спілкування з людьми, вона може проживати в квартирі та в сім‘ї з дітьми.

Альфа

Стен – це слухняний та пильний пухнастий. Він мріє про хороших господарів, має здібності до навчання, голосно гавкає, тож буде справжнім охоронцем оселі.

Стен

Киця Сіра – це спокійна та лагідна муркотунка. Вона чекає на відповідальних і люблячих господарів у ЛКП “Лев”.

Сіра

Мікі з неймовірними очима, вона молода та активна киця, яка стане справжнім клубочком щастя для сім’ї.

Мікі

Хосі близько року, вона виважена та ніжка. Киця  стане ідеальною домашньою улюбленицею для нових господарів.

Хося