“Карпати” знов програли футбол. Цього разу боснійській команді

0
188

У сьогоднішньому матчі львівські “Карпати” програли команді з Боснії і Герцоговини “Тузла Сіті”. Про це повідомили в інформаційному центрі “Карпат”. Поєдинок до останнього перебував під загрозою зриву через погодні умови – матчу передувала сильна злива, а супроводжував гру поривчастий вітер.

Матч розпочався із обміну гострими моментами: спочатку Нермін Црнкіч небезпечно прострілив у штрафний майданчик “Карпат”, але в цьому епізоді виручив свою команду Тім Халл. Згодом Єгор Назарина пробивав зі штрафного, який заробив Владислав Дубінчак, однак голкіпер суперників парирував постріл нашого півзахисника. Згодом команди заспокоїлись та створювали лише напівмоменти. У середині першого тайму боснійцям таки вдалось відзначитись: Назарина помилився біля власного штрафного майданчика, втративши м’яч, і Філіп Арежіна влучним ударом відкрив рахунок у зустрічі.

Після пропущеного м’яча карпатівці масовано атакували, але їм не вистачало завершального удару. Кілька разів Дубінчак виконував гострі подачі з лівого флангу, однак вони не знаходили партнерів на дальній стійці. Отож, на перерву команди пішли за мінімальною перевагою боснійців – 0:1.

У другому таймі підопічні Романа Санжара повністю домінували у грі та створили чимало нагод для того, щоб відзначитись. Та забити гравцям львівської команди у ворота суперників так і не вдалось.