Італія направила в Україну допомогу для подолання наслідків паводків

0
2012
Італія направила в Україну допомогу для боротьби з наслідками паводків в західних областях.

 

Як інформує “Цинічний Львів” про це повідомили у Європейській комісії, передає “Громадське”.

Так, в межах Механізму цивільного захисту, який застосувала ЄС щодо України, Італія літаком доправила в Україну насосне обладнання, засоби особистого захисту, бензопили, електростанції та намети для постраждалих людей.

Наразі Європейська комісія також надає Україні допомогу з картографування постраждалих районів через супутникову систему ЄС Copernicus.

27 червня на заклик України про допомогу в рамках Механізму цивільного захисту ЄС також відреагувала Швеція. Вона запропонувала надати 1,2 км бар’єрів від паводків, 250 шлангів, технічних експертів.

«Швеція та Італія демонструють солідарність ЄС в умовах кліматичних катастроф. Ми готові допомогти всім, хто перебуває у постраждалих районах та підтримувати органи цивільного захисту», — зазначив європейський комісар з питань гуманітарної допомоги та управління кризовими ситуаціями Янез Ленарчич.

25 червня Міністерство закордонних справ України звернулось до НАТО, Євросоюзу та держав-партнерів по допомогу у подоланні наслідків природного лиха на заході України.

Також прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що Ізраїль закупив для постраждалих від паводків регіонів 25 тисяч літрів питної води, а Молдова відправляє в Чернівецьку область фуру з обладнанням і матеріалами для боротьби з надзвичайними ситуаціями. До відновлення залучений також і міжнародний інженерний батальйон «Тиса», який був створений для запобігання та швидкого реагування на загрози повеней у країнах Карпатського регіону.

27 червня США погодилося надати Україні фінансову допомогу у розмірі 100 тисяч доларів для підтримки у боротьбі з наслідками паводків.

Нагадаємо, що на Західній Україні внаслідок негоди підтоплені населені пунтки, зруйновані мости та дороги.