Ґвалтівник по телефону: чоловік дзвонив усім підряд і пропонував інтим, зокрема й неповнолітнім

0
669

У Дніпрі чоловік телефоном пропонує невідомим йому людям, зокрема й дітям, вступити з ним в інтимний зв’язок. Про це на своїй сторінці у Facebook розповіла дніпрянка Оксана Букач, повідомляє УНІАН.

“Синові на мобільний телефон надійшло кілька дзвінків з незнайомого номера. Нас не було вдома. Я прийшла і написала з номера сина смс з питанням “Хто це?”. Може хтось з однокласників, а син не записав номер. Через кілька секунд цей номер вже дзвонив нам. Син підняв трубку, нічого не зрозумів і віддав телефон мені. Я беру трубку, а там хтось млосним голосом пропонує секс моєму неповнолітньому сину! – пише жінка. – Я шокована кажу: “Чувак, ти дзвониш моєму неповнолітньому синові”. На що це чудовисько починає пропонувати те ж саме і мені”.

Користувачі вичислили особу абонента, ним виявився 27-річний місцевий житель.

“Я поклала трубку і відразу почала шукати за цим номером все що можу в інтернеті. Підключилися мої друзі. Через пів години ми вже знали масу інформації про нього… Ми знайшли масу скарг на нього від інших людей”, – додала жінка.

При цьому вона виклала відеозапис розмови з ним, судячи з усього, дзвонив він, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння.