Гурт MARLEN 21 жовтня презентував пісню «Милий», яка має містичну історію, побудовану на реальних подіях

0
300

Ця пісня особлива, саме з неї фронтвумен гурту, розпочинає свій другий авторський  альбом. Мелодійна, змістовна, лірична і водночас з перчинкою композиція, яка зачепить кожного слухача.

Особливість пісні “Милий” в тому, що вона була написана за 10 хвилин повністю і після цього моменту в тексті не було жодної правки.

“Я вірю, що пісню “Милий” мені подарували звідти! Це майже містична історія, тому що я не дуже добре пам’ятаю, як саме це сталося… Пишу пісні півтори роки і ніколи мені не приходили слова ось так спонтанно – 10 хвилин і вона, майже без правок, написана на папірці і я співаю її ніби співала усе своє життя. Ця пісня про чоловіка, якого я дуже хотіла би зустріти і в наступному житті, щоб зробити все інакше”. – говорить Яніна Жеман – лідерка гурту MARLEN.

Особливе, ніжне звучання допоміг знайти саундпродюсер Роман Скоробагатько, який створив оригінальне аранжування. « Я дуже люблю експериментувати. З Ромою ми вже співпрацювали над деякими піснями і я була впевнена, що йому вдасться знайти особливу форму для особливої пісні. Так і сталося і я щаслива від того!» – коментує Яніна.

MARLEN вже встигли відзняти кліп на цю композицію. Відео теж вийшло неординарне. Презентація кліпу планується на початок листопада, а пісня у доступі за посиланням: