“Думали, просто застуда”: 11-річному львів’янину поставили страшний діагноз, необхідна допомога

0
4657

Минулого тижня родина Кіцинюків зі Львова дізналась про страшний діагноз 11-річного синочка Маркіяна – пухлина головного мозку. Сім’я вже відправила заявки на лікування у дві німецькі клініки. Саме тут операції з видалення таких утворень проводять надзвичайно якісно – у країні є апарати, які можуть з точністю до міліметра видалити усю пухлину.

Про це повідомляє “Цинічний Львів” з посиланням на ЛМН.

“У липні в Маркіяна почала час від часу боліти голова. Ми сильно до уваги це не брали – думали, то дитина, таке буває. А потім інколи зранку виникала нудота. Почали ходити на огляди до лікарів у поліклініку. Там нам не могли встановити діагнозу. Думали собі, щось не те з’їв чи застуда якась. Добре, що нам зустрілась хороша лікарка Ірина Богданівна Мрака. Вона порадила зробити МРТ, щоб виключити проблеми з головою. Ми зробили й цього понеділка дізнались про діагноз”, – розповідає  батько Маркіяна Роман.

Хлопець навчається у 5 класі одної з львівських шкіл. 4-й клас закінчив з похвальним листом за успіхи в навчанні. Батько каже, вчитись дуже любить.Однак через хворобу щонайменше раз у тиждень у нього бувають сильні головні болі.

“Думали, просто застуда”: в 11-річного львів’янина Маркіяна Кіцинюка виявили пухлину мозку

“Кожної неділі Маркіян їздить до бабусі та дідуся. Любить проводити з ними час, спілкуватись, допомагати. А ще дуже любить тваринок. Нещодавно пережив біль втрати друга – його собачку збила машина. Зараз підібрали для нього іншу маленьку собачку, схожу до тієї, що мав”, – розповідає Роман.

Реквізити для допомоги:  

Номер карти Приватбанк: 5457082224910203
Кіцинюк Наталія Степанівна
призначення: Благодійний внесок на лікування Маркіяна.
Або номер карти Приватбанк 4149629314274796
Кіцинюк Роман Ігорович
призначення: Благодійний внесок на лікування Маркіяна.
Як повідомлялося раніше, дівчинці, яку збив мікроавтобус на Львівщині, необхідна допомога.