Дублянська міська рада подала у суд на Кабмін

0
1317
5 серпня ухвалено відкриття провадження у справі позову Дублянської міської ради Жовківського району щодо визнання протиправним і нечинним розпорядження Кабміну № 624-р від 27.05.2020 в частині включення до Львівської ОТГ Дублянської територіальної громади.
Відповідну інформацію оприлюднив координатор Комітету захисту прав громад Віталій Горбатенко на сторінці комітету у facebook.
Підготовче засідання призначене на 14 вересня о 12.30 в Окружному адміністративному суді м. Києва.
Читайте також: У Львові громади пікетували прем’єр-міністра Шмигаля, останній переховувався.
“Нагадаю, що громада Дублян двічі висловилася проти приєднання міста Дубляни до Львівської міської ОТГ. Проєктована Дублянська міська ОТГ за показниками спроможності була чи ненайкращою у Жовківському районі.
Чиновники Львівської ОДА так і не спромоглися пояснити, чому Дублянську ОТГ у складі Дублянської міської ради, Малехівської сільської ради, Грибовицької сільради та Грядівської сільської ради виключили з перспективного плану області.
Натомість, у приватних розмовах чиновники та експерти, які були близькі до формування перспективного плану Львівської області, визнавали, що питання Львівської ОТГ є заполітизованим і її формування відбувалося всупереч Методиці формування спроможних громад”, – підкреслив Віталій Горбатенко.