У Львові громади пікетували прем’єр-міністра Шмигаля, останній переховувався (ФОТО, ВІДЕО)

0
809

Сьогодні 6 червня представники територіальних громад м. Винники, м. Стебник, м. Дубляни Жовківського району, смт Брюховичі, с. Домажир, с. Рясна-Руська, с. Ясниська, с. Грибовичі, с. Малехів, с. Гряда пікетували Львівську ОДА.

Про це повідомляє власкор.

У приміщенні Львівської ОДА відбувалася нарада за участі прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля. Представники громад вимагали зустрічі з очільником уряду, проте з ними ніхто не зустрівся.

На імпровізованому вічі у сквері біля Львівської ОДА було одноголосно висунуто вимоги до Президента України та Кабміну. Після цього делегати від віча намагалися вручити вимоги прем’єр-міністру Шмигалю, втім до приміщення Львівської ОДА їх не впустили.

Читайте також: Уряд затвердив перспективний план формування громад Львіської області (ПОДРОБИЦІ).

Представники громад уже біля входу до Львівської ОДА вимагали зустрічі з прем’єр-міністром, а також намагалися чекати його біля “чорного” виходу з адміністративного приміщення на вулиці Винниченка, 18.

За інформацією, оприлюдненою на мітингу, Денис Шмигаль непомітно вийшов з приміщення Львівської ОДА зі сторони вулиці Просвіти, після чого мітингувальники розійшлися.

Мирна акція під ОДА в підтримку збереження населених пунктів Львівщини

Опубликовано Винниківська Міська Рада Суббота, 6 июня 2020 г.

Громади чекають на Шмигаля

Опубликовано Vitaliy Horbatenko Суббота, 6 июня 2020 г.