Дропшиппінг: особливості інтернет-торгівлі

0
1126

Торгівля різними товарами є одним з найпопулярніших видів бізнесу в Україні. Як не крути, а одяг і взуття завжди будуть затребуваними. Саме тому більшість підприємців-початківців вибирають цю сферу торгівлі.

Для збільшення продажів великих компаній шукають віддалених співробітників, пропонуючи їм вигідні умови співпраці за програмою дропшиппинг. Тобто такі працівники виступають посередниками між виробником і покупцем.

Особливості програми

DropShipping – ідеальний варіант для бізнесменів-початківців, які не мають початкового капіталу або не бажають вкладати гроші. З боку посередника необхідні тільки тимчасові витрати. Трохи розібравшись у цій програмі, можна заробляти непогані гроші.

Принцип співробітництвакомпаній з дропшіпперамі практично ідентичний:

 1. Новий працівник реєструється на сайті виробника і отримує доступ до каталогу товарів з іншим прайсом.
 2. Потім розміщує фото товарів на своїй сторінці, рекламує її.
 3. Клієнти оформляють замовлення у дропшіппера, вносять оплату.
 4. Посередник оформляє покупку на сайті.
 5. Клієнт отримує свій товар (відправка здійснюється відразу на його адресу).

Виплата зароблених коштів дропшіпперам проводиться 2 рази в місяць або обмовляється в індивідуальному порядку. Сума залежить від обсягу продажів.

Звичайно, багато людей шукають підступ в Дропшиппінг. Але якщо знайти відповідального виконавця з якісним товаром, то хвилюватися не варто.

За фактом DropShipping – це один з варіантів реалізації аутсорс. Виробник, зосередившись на випуску якісної продукції за доступною ціною, просто збільшує клієнтську базу за рахунок співпраці з дропшіпперами. Кожна зі сторін отримує свою фінансову вигоду.

Головною особливістю даного виду заробітку є відсутність необхідності закуповувати товар. До того ж власники компаній пропонують вигідні умови співпраці та доступні ціни на товари, а це дозволяє істотно заощадити навіть на придбання для своєї сім’ї.

Переваги Дропшиппінг

Варто розуміти, що, займаючись цим видом бізнесу, неможливо з першого дня заробляти мільйони. Необхідно ретельно продумати всі деталі, вести облік, постійно бути на зв’язку клієнтами.

Безперечними перевагами, якими такий онлайн-бізнес відрізняється від стаціонарного, є наступні:

 • відсутність необхідності мати стартовий капітал, склад для зберігання товарів, офіс, наймати співробітників і т. д., щоб приступити до роботи;
 • гнучкість в місці розташування, так як можна займатися бізнесом, перебуваючи в будь-якій точці світу, де є Інтернет;
 • відсутність фінансового ризику, оскільки немає залежалась, шлюбу, витрат на доставку та ін .;
 • можливість одночасної співпраці з багатьма компаніями, розміщуючи інформацію про їх товари на одній торговій сторінці і тим самим збільшуючи свій прибуток;
 • відсутністьзобов’язань по доставці, оскільки цим займається виробник;
 • можливість створення своєї торгової марки, так як деякі постачальники воліють приховувати інформацію про джерело відправкитоварів;
 • велика база клієнтів, що дозволяє активно розвивати свій бізнес.

Як бачите, дропшіппінг – це вигідна схема підприємництва для тих, хто не має можливості орендувати складські приміщення, наймати співробітників і не хоче ризикувати своїми фінансами. Щоб активно збільшувати прибуток і бути успішним, необхідно знайти надійного виробника, що пропонує не тільки вигідні умови співпраці, а й великий асортимент продукції.