Вже від завтра, з 1 вересня, на гуртовий ринок “Шувар” їздитимуть безкоштовні автобуси з двох зупинок – з площі Різні (біля ринку “Добробут”) та АС №6 (вул. Личаківська, 152а).
Про це повідомляє “Форпост”, пише “Цинічний Львів”.
Зі слів директора ринку Івана Федишина, транспорт на “Шувар” запускають через реконструкцію вулиці Хуторівка, яка ускладнила добирання.
“Запускаємо два безкоштовні маршрути на “Шувар”, аби львів’янам було комфортніше добиратись до ринку. Кінцеві зупинки будуть на площі Різні, біля “Добробуту”, і на АС №6 (Личаківська, 152а). Стартуємо вже від завтра, 1 вересня”, – додав він.
Графік відправлення автобусів з площі Різні та АС №6 – з годинним інтервалом починаючи з 9.30 до 15.30. Відправлення з ринку “Шувар” – також з інтервалом 1 година починаючи з 10 ранку до 16.00 год. Між кінцевими станціями автобуси курсуватимуть без зупинок.

Нагадаємо, у Львові збільшать кількість автобусів на маршрутах.

