У Львові збільшать кількість автобусів на маршрутах: коли та на скільки одиниць

0
885

З 1 вересня, з початком нового навчального року, у Львові збільшать кількість громадського транспорту на маршрутах — в середньому на 100 одиниць. Якщо сьогодні Львовом курсує 536 автобусів, то з 1 вересня на рейси буде виїжджати 634.

Про це повідомляє “Цинічний Львів” з посиланням на “Захід.нет”.

«Станом на сьогодні у Львові діє режим спецперевезень та відновлено пільгове перевезення пасажирів. Також з 1 вересня, у зв’язку з тим, що діти йдуть до школи, ми збільшимо кількість громадського транспорту на маршрутах. Плануємо збільшити приблизно на 100 одиниць. Тобто, якщо сьогодні у нас на рейси виїздить 536 одиниць транспорту, то з 1 вересня на рейси буде виїжджати 634 автобуси. Також будемо моніторити ситуацію на зупинках, щоб не було перевантаження на той чи інший маршрут», – цитує заступницю міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірину Маруняк прес-служба мерії.

Заступниця мера нагадала, що відповідно до ухвали сесії ЛМР, школярі мають право безкоштовно проїзду у громадському транспорті Львова. А також студенти оплачують 50% вартості проїзду в електротранспорті.

«Хочу також всіх просити дотримуватися правил карантину, зокрема в транспорті, та заходити в автобуси чи електротранспорт лише в масках. Адже це ваша безпека і безпека ваших рідних», — додала Ірина Маруняк.