Департамент з питань культури ЛОДА закупив неправдиве ознакування героїчних місць на суму понад 580 тис грн

3
506
ФОТО: ALEX DEN/ФЕЙСБУК

Family husband і boys як переклад «боїв» з’явились на ознакуванні у кількох районах Львівщини.

У Фейсбуці з’явилось дивне зображення туристичного щита поблизу міста Сколе, на якому слова «провідний член ОУН» перекладені як «oun owner air condition». Користувачі жартують у коментарях і намагаються зрозуміти, хто погодив встановлення таких знаків.

З’ясувалось, що щити із подібним текстом без змісту встановили або ще мають встановити також в інших районах Львівської області, усього ідеться про 51 штуку. Департамент культури, національностей та релігій ЛОДА провів відповідний тендер ще у травні. Переможцем стало ТзОВ «Дорожні знаки», що запропонувало виконати роботи за 581 тис. грн замість запропонованих 600 тисяч.

Договір з переможцем уклали 12 червня, а 1 липня уклали додатковий договір, в якому ішлося про «покращення якості предмету закупівлі». Повністю виконати роботи підрядник має до 31 грудня 2019 року.

На тендері ТзОВ «Дорожні знаки» погодили наступні щити, пише Центр громадського моніторингу та досліджень:

У Центрі зазначають, що скаржились у Держаудитслужбу щодо порушення умов проведення тендеру, але аудитори сказали, що порушень не виявили.

За даними Youcontrol, ТзОВ «Дорожні знаки» зареєстроване у селі Черляни Городоцького району. Його керівником є Віктор Мельничук. Підприємство працює на ринку вже понад 17 років. Його основним видом діяльності є «виробництво інших готових металевих виробів».

У 2014 році ТзОВ «Дорожні знаки» отримало від державних закупівель 250 тис. грн, а у 2016 це вже було майже 1,5 млн грн, а торік, у 2018, державні закупівлі принесли Вікторові Мельничуку понад 2,5 млн грн. Разом з тим, підприємство понад 70 разів притягали до судів різних інстанцій, найчастіше йому доводилось бувати у господарському суді.