День Незалежності Без Обмежень

0
850

Сергій Танчинець не створює пісні для галочки або комерції. Разом зі своїм гуртом він співає про життя, про те, що важливо, він співає “Про тебе”. У найголовніший день для України – День Незалежності – гурт Без Обмежень запрошує усіх відсвяткувати його разом і зібрати найбільший стадіон нашої країни. Шоу Без Обмежень Київ відбудеться на НСК Олімпійському 24 серпня.

Де придбати квитки та як ними скористатись?

Доволі зручним є придбання квитків у режимі онлайн, коли вам не доведеться навіть вставати з місця. Пару кліків, підтвердження оплати – і все, жадані квитки вже чекають своєї зіркової години на вашій електронній пошті. Не переймайтеся, якщо у вас немає можливості їх роздрукувати, бо це зовсім не обов’язково. Електронний квиток можна буде просто відсканувати з телефону на турнікеті.

Оскільки турнікетна система стадіону не дорівнює пропускній швидкості звичайних заходів і займає трохи більше часу, рекомендуємо прийти трішки раніше, щоб не товктись у чергах та не псувати собі настрій.

Також не забувайте і про обмеження речей, які дозволено проносити на територію НСК Олімпійський. Будьте готові до того, що воду і спиртні напої доведеться залишити зовні.

Свято Без Обмежень

Мукачівський колектив Без Обмежень у 2019 році отримали статуетку від M1 Music Awards та набули статусу кращого гурту року. Це і не дивно, бо саме команда Сергія Танчинця є прикладом якісної української сучасної пісні, які зробили вагомий внесок у розвиток нашої країни.

Неодноразово Без Обмежень відвідували з виступами східну територію України, яка поранена війною, та виступали перед справжніми героями нашого часу. Звісно, західна музика там сприймалась інакше, але вояки розуміли, про що співає гурт і по-своєму переживали кожний рядок композицій.

Навіть зараз, коли Без Обмежень гастролюють просторами Сполучених Штатів Америки, Канадою, Європою, виконують пісні українською мовою. Лідер гурту в одному інтерв’ю сказав, що, можливо, згодом вони почнуть творити і англійською мовою. А от про російську – зась. У творчому доробку колективу є декілька російськомовних пісень, іноді вони їх навіть виконують, але це звучить більш як виняток з правила, що ще більше його підтверджує.

У патріотичності Без Обмежень не варто і сумніватись. Ці хлопці і справді живуть проблемами та радощами своєї країни і повсякчас намагаються зробити її кращою. Тому з ким відсвяткувати День Незалежності України, як не разом із Без Обмежень? До зустрічі на НСК Олімпійському!