Де якісно ремонтують тонометри?

0
309

Тонометр – це прилад, за допомогою якого вимірюють кров’яний тиск в артеріях. Це необхідно для визначення стану здоров’я людини і прийняття будь-яких заходів щодо усунення недуги. І якщо тонометри старого зразка вказували лише на ознаки артеріальної гіпертонії, то сучасні апарати дозволяють виявити і інші захворювання: симптоми аритмії, порушення серцебиття і ін.

Купити тонометр можна  прктично в будь-якій аптеці або в спеціалізованих магазинах медичної техніки. Вони представлені в широкому виборі моделей, що відрізняються по функціональності, дизайну та ціні. Особливою популярністю користуються електронні прилади, автоматично накачують повітря при натисканні кнопки і виводять дані на табло. Однак, як і будь-яка електронна техніка, тонометри вимагають дбайливого ставлення до себе. Удари і падіння можуть стати причиною поломки приладу, можливий і збій системи, коли апарат перестає качати повітря, показує неправдиві дані. У цій ситуації не варто засмучуватися і викидати досить дорогий прилад, адже його можна відремонтувати, заплативши набагато меншу суму, ніж за новий тонометр.

В Києві якісний сервіс і ремонт топометрів пропонує компанія Skeleton. Перевагою цієї компанії над іншими є наявність справжніх професіоналів у компанії, а також наявність курєрської служби. Компанія пропонуємо ремонт тонометрів мікролайф в Києві не виходячи з дому. Наприклад, ви виявили поломку, але у вас на сьогодні заплановано багато інших справ, відсунути які просто неможливо. Один дзвінок і  кур’єр компанії буде біля ваших дверей: забере техніку, привезе до нас і поверне назад в справному стані. Якщо ви з іншого міста, то це також не проблема, адже ви можете відправити свій несправний тонометр на ремонт у сервісний центр Новою поштою. Майстри у швидкому терміні його Вам відремонтують і відправлять назад.

У Києві сервісні центри Skeleton, які займаються ремонтом техніки знаходяться за наступними адресами:

  • На Позняках (проспект П. Григоренка 22/20, 1 поверх вхід з проспекту П. Григоренка);
  • На Оболоні ( проспект Героїв Сталінграду 6, корпус 5/2, 1 поверх).

Крім цього компанія проводить безкошовну діагностику вашого топометра.

Звичайно, шляхом ремонту можна привести тонометр в робочий стан, подарувати йому друге життя, але це буде залежати і від ступеня і виду поломки. Якщо ж хочеться, щоб прилад працював довго і справно, необхідно дбайливо ставитися до нього, не упускати, не кидати, вчасно вимикати і міняти акумулятори.

Бажаємо Вам менше хворіти, завжди почуватися здоровими, а Ваш тиск, щоб завжди був в порядку!