Били на цвинтарі і вимагали хабаря: поліцейські свавільно познущалися з невинного чоловіка (ФОТО)

0
830

У Черкаській області поліцейські перевищували свої повноваження і здійснювали насильницькі дії до невинного чоловіка. Правоохоронці постануть перед судом.

Про це повідомляють у ДБР, передає “Цинічний Львів”.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві.

Слідством встановлено, що у вересні 2019 року поліцейські затримали одного з місцевих жителів за нібито вчинення кримінального правопорушення. Заволодівши майном громадянина та використовуючи кайданки, правоохоронці  відвезли потерпілого до місцевого цвинтаря, де почали бити та вимагати гроші за непритягнення його до кримінальної відповідальності за злочин, якого він не вчиняв.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Черкаської області. Оперативний супровід – Управління внутрішньої безпеки ДВБ Національної поліції України.

У разі доведення вини, обвинуваченим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.