Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    • Статті
    • Блоги
    • Відео дня
    • Інтерв’ю
    • Фото дня
    Facebook Instagram Telegram
    Цинічний ЛьвівЦинічний Львів
    • Цинічний
    • Політичний
    • Економічний
    • Культурний
    • Туристичний
    • Спортивний
    • Україна
    • Львівщина
    • Інше
      • Громадський
      • Історичний
      • Світ
      • Життя
      • Війна з Росією
      • Музика
      • Від шефа
    Цинічний ЛьвівЦинічний Львів
    Головна Сторінка » “Будеш бекати-мекати як Андрій Шевченко” – над сином відомої телеведучої знущаються вчителі
    Україна

    “Будеш бекати-мекати як Андрій Шевченко” – над сином відомої телеведучої знущаються вчителі

    adminBy admin09.09.2020Коментарів немає2 Mins Read
    Facebook Twitter Telegram

    Булінг в школі-проблема, яка актуальна в усі часи. Варто тобі відрізнитися в чомусь від однолітків, сміливо висловити свою думку або показати, що ставишся до життя інакше — з тебе майже напевно зроблять жертву цькування. На жаль, нерідкі випадки, коли вчителі не просто не припиняють булінг, а активно беруть участь в ньому. Про один з таких випадків розповіла телеведуча Марічка Падалко. Жертвою булінгу виявився її власний син, всього лише за свою пристрасть до футболу. 

    Про це повідомляє “Цинічний Львів” з посиланням на “Знай.юа”.

    “Будеш бекати-мекати як Андрій Шевченко”, – це одне з тих” найм’якіших ” висловлювань, які вчителі дозволяють собі на адресу мого сина. Причина одна-він марить футболом”. 

    Марічка Падалко, фото Instagram

    Телеведуча розповіла, що її син Міша приніс додому похвальний лист за попередній 7 клас. Це вже третя грамота для Міші. Однак, незважаючи на його старання і успіхи, особливо уїдливі і нетактовні вчителі все одно живуть в полоні стереотипів.  Вони знущаються не тільки над Мішею, а й багатьма іншими дітьми, які займаються спортом і встигають вчитися.

    “Якщо ти просто спізнився після перерви на урок, то ти справедливо отримаєш від вчителя зауваження. Якщо ти спізнився, бо грав у футбол, тобі ще додатково нагородять при всьому класі коментарями про» відбитий мозок «і ” тупих спортсменів”, – розповіла Марічка Падалко.

    Марічка зазначила, що нічого так не організовує і не мобілізує її сина, як необхідність планувати свій час, щоб встигати на тренування.

    “Я дуже хочу, щоб цей буллінг «спортсменів» з боку вчителів, нарешті припинився. І я дуже вдячна тим нашим викладачам, які, навпаки, з повагою ставляться до дітей, які займаються спортом”, — підсумувала співачка.

    https://www.instagram.com/p/CE4IueZJ57C/?utm_source=ig_embed

    булінг вчителі Падалко син спорт телеведуча
    Share. Facebook Twitter Telegram Copy Link

    Схожі публікації

    Вибір редакції

    Перехід на літній час в Україні: Навіщо ми це робимо та як вижити в «коротку» неділю

    28.03.2026
    Вибір редакції

    В Україну йде справжня весна, температура повітря сягне до +20

    22.03.2026
    Україна

    Помер відомий на всю країну Дід Толя: відома причина смерті

    15.03.2026
    Останні публікації

    Індивідуальний дизайн торгового острівця чи типові рішення: що краще?

    17.04.2026

    У Львові на вулиці виявили тіло жінки

    17.04.2026

    Страшна автотроща за участі маршрутки Львів – Івано-Франківськ, є загиблий і багато травмованих (ФОТО)

    17.04.2026

    До Львова приїхав король Швеції Карл XVI Густав (ФОТО)

    17.04.2026

    Біля Львова у ДТП загинула 17-річна водійка квадроцикла (ФОТО)

    17.04.2026

    Apple Watch Ultra 3 та AirPods Pro 3: флагманський тандем для тих, хто обирає максимум

    16.04.2026
    Цинічний Львів
    Facebook Instagram YouTube Telegram
    • Реклама на сайті
    • Контактна інформація
    • Privacy Policy

    © 2026 При повному або частковому відтворенні матеріалів активне посилання на cynicallviv.com.ua .обов'язкове. Адміністрація сайту може не поділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.
    E-mail редакції: cynicallviv@gmail.com

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.