«Беттертон» – поверни собі радість повноцінного життя

0
275

Бертольт Брехт писав: «Недостатньо бути лікарем, треба ще вміти допомогти». Особливо, якщо справи стосуються таких хвороб, що мають дуже схожу симптоматику, але різняться одна від одної. Відповідно різним є і спосіб лікування. Як часто доводилось вам звертатись вам до сімейного лікаря з своєю проблемою, вам призначали ліки, які в результаті нічого не давали? І це в кращому випадку, в гіршому – хвороба може прогресувати або перерости в хронічну. Особливо часто це трапляється в сфері отоларингології. Своє здоров’я, та й життя, необхідно довіряти лише перевіреній клініці, адже підшукати хорошого Лор Львів не так вже і легко. Саме таким високопрофесійним є центр корекції слуху «Беттертон» – професійний заклад, в якому можуть надати кваліфіковану допомогу та підберуть передові схеми лікування.

Буває, що людина не просто втрачає слух протягом життя, а народжується з патологією, яку необхідно правильно діагностувати. «Беттертон» – https://bettertone.com.ua/uk/ проводить обстеження новонароджених на предмет наявності вад слуху. Після обстеження ви не залишитесь сам-на-сам з своєю проблемою. Спеціалісти «Беттертон» підберуть якісні слухові апарати та інші допоміжні елементи. Не лише з вадами слуху можливо обстежитись у «Беттертон». Тут також працюють фахівці, що займаються іншими ЛОР-проблемами, а також проводять аудіологічні дослідження.

До всього, «Беттертон» вирішує проблему хропіння, яку не варто ігнорувати. Хропіння спричиняє те, що людина відчуває дратівливість та стрес у сні, мозок не відпочиває, бо недостатньо отримує кисню, а разом з цим виникають часті головні болі та інші порушення усіх систем та органів. Часто такі перші «дзвіночки», як нежить, поколювання у вусі, невеликий кашель чи прочищення горла ми не лікуємо, бо вважаємо, що це дрібниці. Та все ж з дрібниць складається життя. Ці сипмтоми можуть перерости в хворобу, а лікувати завжди важче, ніж попередити.

У центрі «Беттертон» також можна провести лікування тонзиліту, ангіни (в т.ч. гнійної), ларингіту, фарингіту, риніту, синуситу, видалення гланд, зробити ларингектомію. Від самих слів стає моторошно. Однак лікарі «Беттертон» постійно вдосконалюють свої вміння та навички, тому похід до отоларинголога не буде вам здаватись чимось жахливим. Всі процедури здійснюються за сучасними методиками, а маніпуляції є безболісними. Пацієнтів не залишають після процедур, а ведуть додаткові обстеження та реабілітацію після перенесеної хвороби чи операції.

До речі, «Беттертон» має відкритий запис навіть у суботу та неділю (детальнішу інформацію уточняйте за контактними даними на сайті центру). Це дуже зручно, враховуючи робочий ритм пацієнтів. На сайті є зручна форма для запису та відгуки пацієнтів, які допоможуть вам прийняти рішення на користь «Беттертон».

У вас знову появиться надія жити повноцінним життям та сприймати світ у повноті його краси, звуку та пахощів разом з вмілою командою центру «Беттертон».