“Батьки більше не побачать своїх синочків”: в Австрії сталася жахлива аварія, в яку потрапила українська сім’я (ФОТО)

0
3774

В Австрії на одній із трас у напрямку міста Медліенг 31 серпня в аварію потрапила сім’я українців з дітьми. Унаслідок чого двоє братиків 2 і 6 років загинули, батьки з травмами потрапили до лікарні. Сім’я поверталася з рідної Львівщини до Італії, де вони живуть останнім часом. Старший син повинен був наступного дня йти в школу.

Подробиці про родину опусується в матеріалі OBOZREVATEL.

Старший син збирався в перший клас

34-річна Романа та 42-річний Богдан Горен із села Прилбичі Яворівського району Львівської області 31 серпня поверталися до Італії своїм автомобілем. Наступного дня їхній старший 6-річний син мав піти в перший клас.

Сім’я вже кілька років живе в Італії. Богдан легально працює на заводі, а Романа виховує дітей. До від’їзду в Європу вона працювала в місцевій лікарні в реанімаційному відділенні.

У смертельну аварію в Австрії потрапила сім'я Романи та Богдана Ґорен

Минулого року в Романи помер батько, але через пандемію сім’я не змогла приїхати в Україну, щоб попрощатися. Вирвалися тільки цього літа у відпустку, побували в рідних краях, зустрілися з родичами.

Автомобіль зламався просто на трасі

А на зворотному шляху трапилася трагедія. “Сама Романа не пам’ятає, як сталася аварія. Вона знепритомніла, тільки пам’ятає, як одного сина витягали з автомобіля і все. Вона прийшла до тями вже в лікарні 1 вересня, і дізналася про те, що діти загинули”, – розповіла одна з родичок сім’ї.

Сім'я вже кілька років живе в Італії

Автомобіль Богдана дорогою зламався, тому вони зупинилися в третій смузі. Наступна за ними автівка не встигла загальмувати й врізалася. Діти на цей момент були в салоні на задньому сидінні.

Молодший син загинув майже відразу, а старшого відвезли в австрійську лікарню, але врятувати не змогли.

Врятувати дітей не вдалося.
На місці аварії