Акрилові ванни Am.Pm — німецька надійність із сучасним дизайном

0
145

Купуючи акрилову сантехніку, варто переконатись, що вона виготовлена із рідкого акрилу. Листовий матеріал складається з ABS-пластику, покритого тонким шаром акрилу. З часом білосніжне глянсове покриття відшаровується, а назовні проступає пластик, який згодом жовтіє. Щоб такого не трапилось, обирайте ванни AM.PM, які виготовляються із рідкого акрилу та мають найкраще армування на ринку.

За якими ознаками відрізнити якісну ванну?

  • Вона виготовлена із рідкого акрилу;
  • Має стінки, товщиною 6 мм або більше;
  • Ззовні покрита шаром рідкого скловолокна та смол;
  • Дно укріплене вологостійкою МДФ або ДСП панеллю;
  • Має металеве армування. 

Німецька сантехніка AM.PM відповідає усім параметрам якості. До того ж чаші розроблені з урахуванням анатомічних особливостей людини. Виробник знайшов оптимальний кут нахилу спинки, тому ці ванни неймовірно зручні. Німецьких виробників сантехніки часто критикують за простий дизайн, адже німці цінують лаконічні форми. Компанія AM.PM ламає стереотипи та сміливо експериментує з формами. Розгляньмо найпопулярніші моделі ванн, які отримали престижні нагороди за дизайн. 

Sensation — довершеність форми

Колекція Sensation має дві чаші, довжиною 170 та 180 см. Завдяки оригінальній формі, широкій основі та тонкому бортику, що виступає над ванною, ця модель отримала найпрестижнішу нагороду Німеччини iF Design. Зовні делікатна ванна Sensation насправді неймовірно міцна. Вона має металеве армування бортиків та стінки, товщиною 10 мм. Така чаша витримає великі навантаження, та прослужить десятки років. 

Inspire V2.0 — лаконічний дизайн та функціональність

Колекція Inspire V2.0 — це результат переосмислення флагманської колекції Inspire. Оновлену серію назвали прогресивною, завдяки технічному оснащенню змішувачів, душових систем та багатофункціональних унітазів із функцією біде. Ванна Inspire V2.0 отримала дві нагороди за дизайн: Red Dot Design, а також iF Design. Зовні чаша виглядає простою та зрозумілою. Але за лаконічністю форм прихована неабияка функціональність:

  • З обох боків чаші розмістили анатомічно правильні спинки з нахилом 120°. Це ідеальний нахил, щоб зручно розмітитись та максимально зануритись у воду. 
  • На одному з бортів розмістили ледь помітну поличку для косметичних засобів. Найкраще на ній виглядатимуть свічки та келих улюбленого вина;
  • Систему злив-перелив перенесли, аби користувачу не доводилось тягнутись, щоб злити воду. 

Like — німецька практичність з італійським лоском 

Колекцію сантехніки Like розробила італійська студія дизайну DanelonMeroni. Оригінальні форми та функціональність зробили цю серію бестселером на європейському ринку. Ванна Like — це поєднання брутальної прямокутної основи та делікатної округлої чаші, яка тоненькими борами виходить над основою. Широка основа та анатомічна спинка дозволяють розслабитись та відпочити. Борти стануть місцем для встановлення стильного зміщувача чи зберігання косметичних засобів.