“Капітуляції не буде!”: у Львові пройшла акція протесту через ухвалення “формули Штайнмаєра”(ВІДЕО)

0
899

У неділю, 6 жовтня, у Львові біля пам’ятника Тарасу Шевченку відбулося народне віче через ухвалення владою так званої “формули Штайнмаєра”.
Це наймасштабніші акції протесту з часів Майдану.

Про це повідомляє очільник Нацкорпусу Львівщини Святослав Сірий на своїй сторінці у Facebook.

“Ми не збираємось миритись зі здачею національних інтересів Зеленським. Владі варто прислухатись до голосу українців, поки не пізно.
Будь-які поступки агресору викликатимуть рішучу протидію пасіонаріїв.
Капітуляції не буде!”, – йдеться у повідомленні.

Також на віче були присутні депутати Верховної Ради, громадські активісти, голови фракцій та учасники бойових дій.

“Ми повинні розуміти і пам’ятати, що це не 5-річна війна і навіть не перодовження війни ХХ століття. Це тисячолітня війна української держави проти дикого Сходу. За весь цей час ми довели, що є гідними воїнами, які завжди перемагають. Так буде і сьогодні. Відновленя кордону України, скасувння будь-яких перемовин з приводу “формули Штайнмаєра”, притягнення до жорсткої відповідальності винних, які воювали проти українців. Нам потібно надіятися тільки на себе, вирішувати питання Донбасу за українським планом, а не за німецьким чи французьким.”, – наголосив Сірий.

ЛЬВІВ! НАРОДНЕ ВІЧЕ!Сьогодні Нація вийшла на вулиці проти ганебних компромісів з агресором. По всіх куточках України відбулись масові демонстрації через ухвалення владою так званої "формули Штайнмаєра".Це наймасштабніші акції протесту з часів Майдану.Ми не збираємось миритись зі здачою національних інтересів Зеленським. Владі варто прислухатись до голосу українців, поки не пізно.Будь-які поступки агресору викликатимуть рішучу протидію пасіонаріїв.Капітуляції не буде!

Опубликовано Святослав Сірий Воскресенье, 6 октября 2019 г.

 

Нагадаємо, оприлюднили текст “формули Штайнмаєра”, яку підписав Кучма.