Оприлюднили текст “формули Штайнмаєра”, яку підписав Кучма

1
11104

Дарка Оліфер – речниця Леоніда Кучми, представника України в тристоронній контактній групі – оприлюднила у Facebook листа з поясненням “формули Штайнмаєра”.

Про це повідомляє ВВС Україна.

У листі Леоніда Кучми до спецпредставника ОБСЄ Мартіна Сайдіка йдеться, що Україна “приймає текст формули”, яка буде включена до закону “Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей” і яку погодили 11 вересня дипломати України, Франції, Німеччини та Росії.

“Закон вступає у силу о 20:00 за місцевим часом у день голосування на позачергових місцевих виборах в окремих районах Донецької та Луганської областей, які призначені і проведені у відповідності до Конституції України і спеціального Закону України, який регулює позачергові місцеві вибори у вищезгаданих районах”, – наголошується у “формулі”.

Зазначається, що закон “про особливий порядок” буде діяти на тимчасовій основі як мінімум до дня публікації доповіді місії ОБСЄ щодо відповідності місцевих виборів у непідконтрольних районах демократичним стандартам та українському законодавству, а якщо такі вибори визнають такими, то продовжить діяти й надалі.

За його словами, вона має бути імплементована в новий закон про особливий статус, “капітуляції” в ній немає.

Як повідомляв “Цинічний Львів”, у Києві біля Офісу Президента відбувається протест через підписання “формули Штайнмайера”

Нагадаємо, у російських ЗМІ заявили, що українська делегація нібито підписала скандальну “формулу Штайнмаєра” у вівторок, 1 жовтня, на переговорах у Мінську.